بازی Yume Nikki Dream Diary معرفی شد

۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳

در هفته‌های گذشته بازی Yume Nikki، عنوان مستقلی که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد، به صورت ناگهانی بار دیگر سر و کله‌اش در شبکه‌ی استیم پیدا شد.

صفحه‌ی اختصاصی این بازی در استیم شامل لینکی بود که کاربران را به سایتی ارجاع می‌داد که در آن یک زمان سنج برای شمارش معکوس قرار داشت. این شمارش معکوس در روز پنجم بهمن ماه، بیست و پنجم ماه ژانویه، به اتمام رسید و با کامل شدن آن یک اعلامیه از سوی توسعه‌دهندگان منتشر شد که در آن خبر از ساخت ادامه‌ای بر این بازی مستقل دادند. Kadokawa اعلام کرد که مشغول همکاری با توسعه دهنده‌ی پیشین این بازی، Kikiyama، و Gaming Active Media هستند تا نسخه‌ی دیگری از این بازی با نام Yume Nikki Dream Diary بسازند. این عنوان درواقع نسخه‌ای به‌روز رسانی شده از بازی اصلی است. شایان ذکر است که این بازی بر خلاف Yume Nikki پیشین یک نسخه‌ی کاملاً سه بعدی است. در وبسایت بازی ذکر شده است که برای ساخت Yume Nikki Dream Diary از نسخه‌ی پیشین بازی به همراه عناوین مستقلی که در چند وقت اخیر منتشر شدند الهام گرفته‌اند. کاربران در دنیای کابوس وار Yume Nikki در نقش Madotsuki بازی خواهند کرد. همچنین خاطر نشان شد که در Yume Nikki Dream Diary از شخصیت‌ها و طراحی‌هایی که Kikiyama در طول پروسه‌ی ساخت بازی اصلی خلق کرده است، اما هیچگاه استفاده نشده است، استفاده خواهد شد.

Yume Nikki Dream Diary در مراحل آخر ساخت قرار دارد و طرفداران نباید مدت طولانی برای آن انتظار بکشند. در ادامه توسعه دهندگان بازی اعلام کردند که Yume Nikki Dream Diary در ماه آینده، روز چهارم اسفندماه، برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. ای بازی از طریق استیم قابل دسترسی خواهد بود و علاقه‌مندان به خرید آن باید مبلغ ۲۰ دلار را بپردازند. اگر نمی‌خواهید تا ماه آینده صبر کنید می‌توانید همین حالا به صفحه‌ی استیم بازی Yume Nikki را به صورت رایگان دریافت و نصب کنید. برای این کار باید به این صفحه مراجعه کنید.

0
0
PC

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید