بازیکنان PlayerUnknown’s Battlegrounds روی ایکس‌باکس وان از مرز ۴ میلیون نفر گذر کرد

۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۸

PlayerUnknown’s Battlegrounds از دسامبر ۲۰۱۷ برروی سرویس Game Preview کنسول ایکس‌باکس وان قرار گرفته و با وجود مشکلات متعدد فنی، اما همچنان از محبوبیتش کاسته نشده و اخیراً تعداد بازیکنان آن به ۴ میلیون نفر رسیده است.

سازنده‌ی PUBG یعنی PUBG Corp اعلام نموده که بازیکنان نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی از۴ میلیون نفر گذر کرده و ضمن آن، ۳۰,۰۰۰ امتیاز Battle Point را به عنوان هدیه‌ای برای کاربران در نظر گرفته است. اگر این عنوان را خریداری کرده‌اید یا قصد خریداری آن را دارید و تا قبل از ۲۱ ژانویه (۱ بهمن) یک شخصیت بسازید، ۳۰٫۰۰۰ Battle Point دریافت می‌کنید. انتظار می‌رود که در ۱ فوریه (۱۲ بهمن) شاهد ارائه‌ی این امتیازات به بازیکنان باشیم.

عنوان بتل رویال به شدت محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون به‌صورت نسخه‌ی اصلی در دسترس رایانه‌های شخصی و نسخه‌ی دسترسی زودهنگام در سرویس Game Preview ایکس‌باکس وان قرار دارد. اخیراً نیز سازندگان این بازی در خصوص آینده‌ی آن گفته‌اند و برنامه‌هایشان برای سال میلادی جاری را مطرح کرده‌اند و ظاهراً، امسال بیشتر شاهد به‌روزرسان‌ها و بهبودهای مختلف خواهیم بود تا انتشار نسخه‌ی بعدی یعنی ۲٫۰ . نهایتاً از اینجا می‌توانید جزئیات بیشتری را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید