بازگشت پیش خرید عنوان The Crew 2 توسط سونی

۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲

عنوان ریسینگ و جهان باز The Crew 2 که قرار بود در تاریخ ۱۶ مارس منتشر شود تاخیر زیادی خورده و در حال حاضر به مدت نامعلومی به تعویق افتاده است. اما با‌این حال پیش‌خرید این بازی در شبکه PSN در دسترس قرار گرفت.

این بدان معنا نیست که این بازی منتشر نمی‌شود بلکه فقط تاخیری در انتشار آن صورت می‌گیرد. هنوز هم برای ما روشن نیست که چرا این بازی چنین تاخیری خورده حتی زمانی که پیش‌خریدها انجام شده است. در این یادداشت سونی به طور خودکار پیش‌خرید این بازی را در شبکه PSN در دسترس قرار داد.

دلیل بازپرداخت این بازی آن هم در این زمان این بوده که این عنوان به نیمه اول سال مالی شرکت یوبی سافت (Ubisoft) بازگشته که این تاخیر در انتشار بازی می‌تواند تا ۶ ماه آینده ادامه پیدا کند.

اگر چه هیچ تاییدیه‌ای مبنی بر اینکه مایکروسافت و استیم هم بازپرداخت برای این عنوان را تائید کرده اند وجود ندارد.

در واقع بازنگری و بازپرداخت، برای یک نام تجاری اتفاق خوبی به شمار نمی‌آید زیرا قبلا تریلری از بازی منتشر شده و جزئیات آن در جریان کنفرانس E3 2017 مشخص شده است.

در حال حاضر تاخیر این بازی ممکن است در آینده به از دست رفتن شماری از طرفداران بازی منجر شود مگر اینکه این وقفه تاثیری در فروش بازی نداشته باشد که می‌توان آن را تسکینی برای توسعه‌دهندگان و طرفداران این بازی دانست.

می‌توان حدس زد که این اتفاق شاید همیشه بد نباشد، به ویژه هنگامی که اسم یوبی سافت (Ubisoft) در میان باشد، به طور مثال موفقیت‌هایی که Assassin’s Creed Origins بدست آورد، حتی بعد از تاخیری که در انتشارش داشت و درنهایت منجر به تقویت بازی شد. از این رو زمان اضافی که توسعه‌دهندگان بازی The Crew 2 صرف می‌کنند ممکن است برای ما اتفاق خوش‌آیندی باشد.

با تمام این‌ها ما در ماه مارس Assassin’s Creed Rogue Remastered و همچنین در ۲۷ مارس  Far Cry 5 را خواهیم داشت که ممکن است دلایل تاخیر عنوان The Crew 2 باشند.

عنوان The Crew 2 در سال جاری و در تاریخ نامشخص برای کنسول های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید