نمرات عنوان Monster Hunter: World منتشر شد

۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴

عنوان Monster Hunter World، یکی از بازی‌های موردانتظار سری است که در ۲۶ ژانویه برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ انتشار می‌یابد. حال منتقدین نظرات خود را در رابطه با این بازی اعلام کرده‌اند.

جدیدترین نسخه از سری تحسین شده Monster Hunter در سبک اکشن نقش‌آفرینی، که تا کنون ۴۰ میلیون نسخه فروخته است، Monster Hunter World نام دارد. این عنوان یک اکوسیستم زنده را به بازیکنان معرفی می‌نماید، جایی که آنان در نقش یک شکارچی ظاهر شده و هیولای‌های وحشی را ردگیری، و در مبارزات هیجان‌انگیز سلاخی می‌کنند. ماموریت‌ها را به صورت تنهایی انجام داده، یا آنکه با استفاده از سیستم آنی و لحظه‌ای آنلاین تا نهایتا با سه بازیکن دیگر از سراسر دنیا، که برای اولین بار شامل هر دو قشر بازیکنان غربی و ژاپنی خواهد بود، همراه شوید. Monster Hunter World بازیکنان را برای رفتن به ماموریت‌های متفاوت و مبارزه با هیولای‌های خطرناک تجهیز نموده، و با پیشروی آنان در بازی باعث یادگیری و بهبود مهارت‌های آن‌ها به عنوان یک شکارچی خواهد شد. در حالی که به صورت یکپارچه و بدون هیچ صفحه بارگذاری در نقشه حرکت خواهند کرد، بازیکنان می‌توانند با غارت دشمنان شکست خورده، تجهیزات و سلاح‌های جدیدی ساخته یا تجهیزات قبلی را بهتر نموده، و خود را با این اکوسیستم زنده تطبیق دهند.

Monster Hunter World بازیکنان را برای رفتن به ماموریت‌های متفاوت و مبارزه با هیولای‌های خطرناک تجهیز نموده، و با پیشروی آنان در بازی باعث یادگیری و بهبود مهارت‌های آن‌ها به عنوان یک شکارچی خواهد شد. در حالی که به صورت یکپارچه و بدون هیچ صفحه بارگذاری در نقشه حرکت خواهند کرد، بازیکنان می‌توانند با غارت دشمنان شکست خورده، تجهیزات و سلاح‌های جدیدی ساخته یا تجهیزات قبلی را بهتر نموده، و خود را با این اکوسیستم زنده تطبیق دهند. استفاده استراتژیک بازیکنان از محیط اطراف خود، باعث شده تا چشم‌اندازها و ساکنان متنوع آن نقش کلیدی در بازی داشته باشند. شکارچیان باید از زیرکی و توانایی‌ها خود استفاده نمایند، تا در مبارزات حساس و تکامل یافته با هیولا‌های مختلف زنده مانده، و به نهایی‌ترین شکارچی دنیا بدل شوند.

در ادامه می‌توانید مهم‌ترین نمرات انتشار یافته را مشاهده کنید:

Telegraph: 10/10

بزرگ‌ترین دستاوردی که Monster Hunter: World کسب کرده، این است که آنقدر شما را در عمق و دنیای خود غرق می‌کند که متوجه مشکلات آن نمی‌شوید. تمام مشکلات زمانی که نفس نفس زنان و هیجان زده برروی نوک صندلی‌تان نشسته‌اید و در خوشحالی سلاخی کردن هیولای عظیم جثه‌ای غرق هستید؛ فراموش می‌شوند.

Trusted Reviews: 10/10

Monster Hunter: World یکی از بهترین JRPGهایی خواهد بود که تا به‌حال بازی کرده‌اید و بهترین عنوان سری که همه نوع بازی‌باز را برای تجربه دعوت می‌کند.

Game Informer: 9.5/10

عنوان Monster Hunter: World بهترین نسخه سری خود است. این عنوان بهترین درگاه ورودی برای کسانی است که تا به‌حال به جهان بازی وارد نشده‌اند.

من دیگر به تجربه سری Monster Hunter برروی کنسول‌های دستی نمی‌پردازم چراکه گرافیک خارق العاده و محیط زنده آن قابل مقایسه با آنچه که برروی پلتفرم‌‌های دستی بود، نیست.

IGN: 9.5/10

به‌جرئت می‌توان گفت که این بازی بی‌پرواترین نسخه سری Monster Hunter است. Monster Hunter: World توانسته درحالی که به ریشه‌های سری پایبند مانده، ویژگی‌های نوینی را به سری معرفی کند و نبردهای اعتیادآوری را خلق نماید که درکنار آن آپگرید‌های خارق العاده و با معنایی را قرار داده که طرفداران عاشق آن خواهند شد.

Destructoid: 9/10

اگر شما تا به‌‌حال از این سری دوری می‌کردید، Monster Hunter: World بهترین درگاه ورودی شماست.

اگر از طرفداران بازی Monster Hunter World هستید و می‌خواهید نمایش‌های بیشتری از آن تماشا کنید، می‌توانید دو تریلر آخر و زیبای بازی را از اینجا و اینجا تماشا و دانلود نمایید.

عنوان Monster Hunter World در تاریخ ۲۶ ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. نسخه رایانه های شخصی نیز مدتی بعد انتشار می‌یابد.

1
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید