بازی سازان مشهور به تیم کریستال داینامیکس پیوستند

۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰

شرکت Square-Enix منابع زیادی را در پروژه جاه طلبانه Avengers سرمایه گذاری کرده است، یک عنوان جدید بر اساس شخصیت های شرکت فوق العاده مارول که استودیوی کریستال داینامیکس درحال توسعه آن است.

این شرکت که بیشتر با ریبوت سری Tomb Raider شناخته می‌شود، تا به حال از اعضای شرکت Eidos، نویسندگان سری معروف Deus Ex برای پروژه جدید خود استفاده کرده است. دیروز، ۱۵ نفر از افراد مشهور در صنعت بازی سازی به تیم شرکت کریستال داینامیکس پیوستند تا در پروژه Avengers مشغول بکار شوند.

در میان این افراد، ما Shaun Escayg را پیدا کردیم که اخیرا از شرکت بسیار محبوب و مشهور Naughty dog جدا شده بود، جایی که او به عنوان یک کارگردان خلاق و نویسنده عنوان Uncharted : Lost legacy و همچنین سرپرست عکاسی و انیمیشن بازی The Last of Us مشغول به کار بود.

Escayg گفت:

“من هیجان زده هستم که به عنوان مدیر خلاق به تیم کریستال داینامیکس پیوستم و با یک تیم هماهنگ و هیجان زده که در مورد داستان هایی از شخصیت های بزرگ صحبت می کنند همکاری می‌کنم.”

در میان کسانی که تازه به تیم کریستال داینامیکس ملحق شده اند، ما Stephen Barry را پیدا کردیم. او در دو شرکت Electronic Arts و Visceral Games کار کرده است، همچنین او عضوی از تیم سازنده سری Dead Space بوده است.

در حالی که اعضای جدید کریستال داینامیکس همچنان ناشناس باقی مانده اند، گفته شده است که آن ها در دو تیم سازنده بازی های Batman Arkham Origins و Battlefront Star Wars حضور داشته اند.

رون روزنبرگ، سرپرست استودیو در شرکت کریستال داینامیکس می‌گوید :

“ما به تازگی ۱۵ نفر از افراد مشهور در صنعت بازی سازی را استخدام کرده ایم، شامل مدیر تولید، انیمیشن، طراحی، هنر و مهندسی، که قبلا در تیم سازنده بازی های Batman Arkham Origins، Dead Space، Star Wars : Battlefront و بسیاری دیگر، مشغول بکار بوده اند.”

“تجربه آن‌ها در کار برروی عناوین AAA عمق بیشتری به فهرست افراد ما اضافه می‌کند و موقعیت ما را برای ارایه اهداف جاه طلبانه که برای پروژه The Avengers در نظر گرفته‌ایم، بهتر می‌سازد. این اضافه شدن درخشان تعدادی از افراد است که به طرز شگفت انگیزی در خانه تجربه بازی‌سازی ما جا باز کرده‌اند؛ خانه‌ای که همه ما عاشق آن هستیم.”

به نظر می رسد کریستال داینامیکس بسیار از مراحل توسعه پروژه Avengers راضی است و می‌گوید که هروقت زمانش برسد این بازی تاریخ انتشار دریافت خواهد کرد.

“طی فرایند توسعه این بازی، استودیوی ما همچنان رشد می‌کند. پیشرفت فوق العاده ای که در پروژه Avengers ایجاد کردیم، به ما کمک می‌کند تا به هدف خود دست یابیم که همه هواداران مارول به ما افتخار خواهند کرد و سال ها به تجربه این عنوان خواهند پرداخت. صبر کردن تا وقتی که زمانش برسد چیزی که مدنظرمان است را نمایش دهیم واقعا برامان سخت است.”

در آخر صحبت های شرکت کریستال داینامیکس، گفته می‌شود که این بازی برای سال ها طرفداران را مشغول نگه خواهد داشت، پس می‌تواند اشاره ای به این باشد که این بازی قرار است عنوانی آنلاین باشد ؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید