تماشا کنید: اولین نمایش از فاز پیش از آلفای Rune: Ragnarok منتشر شد

۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸

استودیوی Human Head تریلر جدیدی از مرحله پیش از آلفای عنوان جهان‌باز و نقش‌آفرینی خود Rune: Ragnarok منتشر کرده است که جنبه‌های مختلف افسانه‌های نورث را به نمایش می‌گذارد. با مشاهده این تریلر همرا گیمفا باشید.

سال گذشته بود که استودیوی Human Head از عنوان Rune: Ragnarok رونمایی کرد. نسخه‌ای جدید از سری قدیمی Rune که از سال ۲۰۰۱ به بعد عنوانی را دریافت نکرده بود. پس از معرفی بازی، تصاویر هنری‌ای از خدایان اسکاندیناوی و همچنین تعدادی تصویر دیگر از گیم‌‌پلی بازی در دسترس عموم قرار گرفتند. اما شب گذشته تریلر جدیدی از بازی منتشر شد که صحنه‌های درگیری و نبرد آن را به نمایش می‌گذارد.

تریلر انتشار یافته توضیحاتی را در مورد دنیای بازی ارائه می‌کند که هم‌اکنون بخاطر پایان دنیا (و یا راگناروک در اساطیر اسکاندیناوی) به ویرانه تبدیل شده است. با وجود اینکه تریلر ارائه شده مربوط به فاز پیش از آلفا است، اما می‌توان بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی بازی را در آن مشاهده کرد. همانطور که در تریلر نیز قابل مشاهده است، بازیکنان کارهای جذاب بسیاری را می‌توانند در بازی انجام دهند؛ از جمله: مبارزه با یک موجود غول‌پیکر دریایی، غول‌ها، اژدها، سواری گرفتن از اژدها و همچنین ضرب و شتم کسی توسط اعضای بدن خودش!

برای آن دسته از دوستانی که با این بازی آشنایی ندارند باید عرض کنیم که، وقایع Rune: Ragnarok در دنیایی اتفاق می‌افتد که راگناروک نزدیک است، و خدایان شمالی در حال مبارزه با یکدیگر هستند. بازیکنان در بازی باید با یکی از خدایان (Odin، Loki، Hel، Freya و Thor) متحد شوند و از راگناروک جال سالم بدر ببرند. بازی سبکی جهان‌باز و نقش‌آفرینی خواهد داشت، و سیستم مبارزاتش به نحوی است که سازندگان در توصیف آن از کلمات “خشن و خونین” استفاده کرده‌اند. دریانوردی نیز بخش بزرگی از بازی را تشکیل می‌دهد، که قسمت‌هایی از آن را می‌توانید در تریلر مشاهده کنید.

در حال حاضر عنوان Rune: Ragnarok تاریخ انتشار مشخصی ندارد، و تنها رایانه‌های شخصی بعنوان پلتفرم مقصد آن ذکر شده است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده نمائید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید