گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

لیست تخفیفات Deals With Gold این هفته اکس باکس اعلام شد

اخبار بازی ها
لیست تخفیفات Deals With Gold این هفته اکس باکس اعلام شد

به تازگی لیست تخفیفات این هفته اکس باکس لایو اعلام شده و اگر از کاربران طلایی اکس باکس هستید می توانید بازی‌های Titanfall 2 ،NBA Live 18 ،Battlefield 1 و بسیاری از عناوین دیگر را با تخفیف ویژه ای خریداری کنید.

با آغاز هفته جدید، لری هریب ملقب به میجور نلسون از تخفیفات جدید اکس باکس لایو رونمایی کرده است که در این لیست عناوین بسیاری از جمله Battlefield 1 Revolution به چشم می خورند.

کاربران طلایی اکس باکس وان هم اکنون می توانند بسیاری از عناوین انحصاری و غیر انحصاری اکس باکس را با تخفیف ویژه ۷۵ درصد خریداری کنند. از میان تخفیفات ویژه این هفته می توان به (Star Wars Battlefront II: Elite Trooper Deluxe Edition ($۴۰٫۰۰) ،NBA Live 18: The One Edition ($۷٫۵۰) ،Divinity: Original Sin – Enhanced Edition ($۱۰٫۰۰، Battlefield Anniversary Bundle ($۵۰٫۰۰) ،KILLALLZOMBIES($3.60 و (Titanfall 2: Ultimate Edition ($۱۳٫۲۰ اشاره کرد.

 اگرچه لیست تخفیفات برای کاربران کنسول اکس باکس ۳۶۰ کمی محدود تر بوده اما در این لیست نیز عناوین بسیاری از جمله Blood Bowl – Dark Elves ($۲٫۶۷) ،Street Fighter III: Third Strike Online Edition ($۳٫۷۴ و (Ultra Street Fighter IV ($۷٫۴۹ با تخفیف ویژه ای در دسترس می باشند.

لازم به ذکر است تخفیفات یاد شده  تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۱۸(دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶) در دسترس خواهند بود. شما می توانید لیست کامل تخفیفات Deals With Gold این هفته اکس باکس را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تخفیفات Xbox One  

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

  1. تریلر جدید GOW اومده بزارین. تاریخ انشارش ۳۱ فروردین هست. (۲۰ آپریل)

    2Thumb up 3Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت