تماشا کنید: تریلری جدید از بازی Vampyr منتشر شد

۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶

به تازگی تریلری جدید از بازی Vampyr منتشر شده است به چگونگی ساخت این بازی اشاره دارد و قرار است بازیکنان را به پشت صحنه ساخت این بازی ببرد. جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

بدون شک تا قبل از ماه سپتامبر، بازی Vampyr به عنوان یکی از مورد انتظار ترین عناوینی سال ۲۰۱۷ به شمار می‌رفت که با انتشار تریلر ها، تصاویر و اطلاعات مختلف از این بازی، کاربران زیادی به آن جذب شده بودند و به نحوی طرفداران زیادی را برای خود جمع آوری کرده بود. اما در همان ماه سپتامبر، استودیو سازنده این بازی یعنی دونت‌ناد اینترتینمنت (DONTNOD Entertainment) به صورت رسمی اعلام کرد که عرضه این بازی تا بهار سال ۲۰۱۸ تاخیر خورده است و طرفداران باید مدت زمان بیشتری را برای عرضه این بازی، منتظر بمانند.

حال در تازه‌ترین اخباری که از این بازی به اشتراک گذاشته شده است، می‌توانیم به انتشار تریلری جدید از بازی Vampyr اشاره کنیم که پشت صحنه این بازی مربوط خواهد شد و اولین قسمت از چهار قسمت کلی مجموعه ای است، که قرار خواهد بود تا با محوریت پشت صحنه این بازی منتشر شود. در واقع این مجموعه، مجموعه طراحی هیولاها نام دارد و اطلاعات بسیاری را در رابطه با پروتاگونیست (protagonist) این بازی یعنی جاناتان رید (Jonathan Reid) ، به ما ارائه خواهد کرد.

در واقع و در ابتدا، در داستان این بازی، با دکتر جاناتان رید مواجه خواهیم شد که به یک خون آشام ترسناک تبدیل شده است و نمی‌تواند با این شرایط، به زندگی خود ادامه دهد و به همین علت با درگیری‌هایی ذهنی رو به رو شده است. در ادامه و با گذشت مدت زمانی، او خود را بین موجودات ترسناک، عجیب و غریب و خون آشام‌هایی پیدا می‌کند که همگی در تمامی شهر قابل دسترس هستند. در واقع این خون‌آشام‌ها توسط خود استودیو سازنده بازی خلق شده است که به دسته‌هایی گوناگونی تقسیم می‌شوند. خون آشام‌هایی با نام Ekon که در اصل همان خون آشام‌های معمولی و به اصطلاح کلاسیک هستند که ما به خوبی با آن ها آشنا هستیم و در دیگر فیلم‌ها و عناوین، با آن ها ملاقات داشته ایم. خون آشام‌های بعدی Vulkod ها هستند که در شب‌ها با اندام ترسناک و عجیب خود در شهر پرسه می‌زنند و خیابان‌ها را قلمروی خود می‌دانند. Skal ها هم معمولا در یک گوشه از شهر پنهان شده اند و در قسمت‌های مرکزی نمی‌توان آن ها را پیدا کرد، این ها هم موجوداتی پلید و ترسناک هستند که به شدت خطرناک می‌باشند. بدون شک با وجود این تنوع در دسته‌های خون آشام‌ها، نباید شاهد یکنواختی در گیم پلی بازی و داستان بازی باشیم.

داستان بازی Vampyr هم در لندن سال ۱۹۱۸ جریان خواهد داشت، در زمانی که جنگ جهانی اول به پایان رسیده است و آنفلوانزای اسپانیایی تمامی شهر را فرا گرفته است. در این زمان است که دکتر جاناتان رید در این موقعیت حساسی که به یک خون آشام تبدیل شده است، باید بین احساسات و وجدان انسانی خود و ویژگی‌های خون آشامی خود که جدیدا به او اضافه شده است یکی را انتخاب کند و بتواند بین این ها تعادل ایجاد کند. در واقع او باید انتخاب کند که چه کسی را فدا و قربانی خود بکند تا نیازش برطرف شود و چه کسی را رها کند و به او فرصت زندگی بدهد. این درگیری بدون شک از حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود و بازیکنان باید در میان به خوبی تصمیمات خود را عملی کنند، زیرا که در داستان و گیم پلی بازی بسیار تاثیر گذار خواهد بود و می‌تواند اتفاقات مختلفی را به وجود بیارود.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی Vampyr به صورت رسمی اعلام نشده است اما طبق گفته سازندگان، این بازی در بهار سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید