تماشا کنید: تریلر جدید بازی Sea of Thieves با محوریت محیط بازی

۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷

چندی پیش تریلری جدید از بازی Sea of Thieves منتشر شد که ما را بیش از پیش با محیط این عنوان آشنا خواهد کرد و جزئیات آن را به تصویر خواهد کشید. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

تریلر جدید بازی Sea of Thieves، اطلاعاتی را در رابطه با محیط وسیع و گسترده این بازی با ما به اشتراک خواهد گذاشت و استودیو ریر (Rare)، نحوه ساخت و طراحی این محیط و جزئیات آن را توضیح می‌دهد.

همچنین کارگردان هنری این بازی یعنی رایان استیونسون (Ryan Stevenson) در این ویدئو حضور خواهد داشت و به عنوان گوینده توضیحاتی را در رابطه با جزئیات بالای محیط زیبای این بازی ارائه می‌دهد. محیط وسیعی که شامل کشتی‌های درون دریا غرق شده و داستان‌های آن ها، غار هایی پر رمز و راز که بازیکنان را به خود جلب خواهد کرد و مناطقی به اصطلاح کشتارگاه ، خواهد بود که در این ویدئوی جدید بازی Sea of Thieves قابل مشاهده هستند.

همچنین سازندگان بازی در این ویدئو اعلام کرده اند که آن ها تلاش بسیاری زیادی کرده اند تا بتوانند محیط اصلی این بازی را به صورتی طراحی کنند، که به گونه ای به داستان بازی هم اشاره داشته باشد و بتواند آن را به خوبی روایت کند و کاربر مورد نظر در این باره اطلاعاتی را از دست ندهد.

طبق تریلر هایی هم که از این بازی در گذشته تا الان منتشر شده، می‌توانیم بگوییم که سازندگان در این بازی محیط را به طور فوق العاده ای طراحی کرده اند و تلاش های بی‌وقفه آنان نتیجه داشته است.

در ادامه ویدئوی جدید بازی قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

این بازی در تاریخ ۲۰ مارس سال جاری مصادف با ۲۹ اسفند ماه برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید