گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: تریلر زمان انتشار بازی Ambition of the Slimes

تریلر
تماشا کنید: تریلر زمان انتشار بازی Ambition of the Slimes

استودیوی Flyhigh Works که بیشتر به واسطه ساخت بازی‌های Kamiko و VOEZ برای کنسول نینتندو سوییچ شناخته می‌شود، اوایل ماه جاری میلادی خبر داد که بازی Ambition of the Slimes در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ دی ماه (۱۸ ژانویه) به کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ راه خواهد یافت. در همین راستا، توسعه دهندگان این بازی به مناسبت عرضه آن، تریلر زمان انتشار Ambition of the Slimes را منتشر کرده‌اند که بر روی ویژگی‌های مختلف این عنوان تمرکز دارد.

برای کسانی که اطلاعی از بازی Ambition of the Slimes ندارند باید بگوئیم که این بازی که در سبک استراتژی نوبتی است، توسط استودیوهای Flyhigh Works، Altair Works و Circle Entertainment توسعه یافته است. بازیکنان در این عنوان کنترل ارتشی از لجن‌ها را بر عهده خواهند گرفت که با انسان‌ها مبارزه می‌کنند. به طور معمول، این لجن‌ها برای مبارزه با انسان‌ها ضعیف هستند اما اگر از توانایی‌های خود بهره جویند، می‌توانند زمام نبرد را به دست بگیرند. تریلر جدید این بازی بر روی گونه‌های مختلف این لجن‌ها تمرکز دارد و چگونگی مبارزه بازیکنان را به تصویر می‌کشد.

بازی Ambition of the Slimes در اصل در سال ۲۰۱۵ میلادی به ترتیب برای پلتفرم‌های اندروید، iOS و کنسول نینتندو ۳DS منتشر شده است. با توجه به ریشه‌های اصلی این بازی که برای دستگاه‌های قابل حمل ساخته شده، با نقشه‌های جمع و جوری روبرو خواهیم بود هرچند که تنوع آن‌ها زیاد است. به نظر می‌رسد که نسخه نینتندو سوییچ این بازی از نظر گرافیکی و طراحی پیکسلی در قیاس با دیگر نسخه‌های آن، بهتر باشد. این بازی بر روی نینتندو سوییچ ۵ دلار قیمت دارد؛ درست مشابه قیمت دیگر نسخه‌های خود.

همانطور که پیش از این اشاره شد، بازی Ambition of the Slimes در حال حاضر برای پلتفرم‌های اندروید، iOS، نینتندو ۳DS و نینتندو سوییچ به صورت جهانی در دسترس قرار دارد. از زیر می‌توانید تریلر زمان انتشار آن برای کنسول نینتندو سوییچ را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P (با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت