گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

شایعات مربوط به کنترلر جدید ایکس باکس تکذیب شدند

شایعات مربوط به کنترلر جدید ایکس باکس تکذیب شدند

یکی از سران شرکت مایکروسافت به کاربران اعلام کرده که جای هیچ نگرانی نیست و تمام شایعات مطرح شده در خصوص کنترلر Elite v2 ایکس باکس فقط در حد شایعه هستند.

به تازگی تصاویری از کنترلر جدید ایکس باکس با نام Elite v2 به بیرون درز کرده است که شامل اطلاعاتی از این کنتلر نیز می باشد. طبق این اطلاعات، مایکروسافت قصد دارد در آینده ای نزدیک نسخه جدید و بهبود یافته ای از کنترلر Elite ایکس باکس وان عرضه کند. نسخه اول این کنترلر دارای کیفیت بسیار بالا بود که در زمان عرضه اش، یک موفقیت چشم گیر و بزرگ برای مایکروسافت و همینطور ایکس باکس وان به حساب می آمد. اما برخی از اطلاعاتی که از نسخه جدید این کنترلر به بیرون درز کرده بود، باعث ایجاد نگرانی هایی برای کاربران این کنسول شده بود که آقای مارک ایبارا (Mark Ybarra)، یکی از مسئولان شرکت مایکروسافت، در توییتر خود در پاسخ به یکی از کاربران شفاف سازی های لازم را در این زمینه انجام داد.

یکی از همین شایعات که باعث نگرانی کاربران شده بود، این بود که این کنترلر جدید دارای باتری قابل شارژ است اما این باتری توسط افراد قابل خارج شدن نیست. در حالی که این موضوع برای کنترلر های سونی و نینتندو یک موضوع عادی است و هر دو دارای کنترلر هایی هستند که باتری آن ها قابل جدا سازی نیست، اما مایکروسافت در کنترلر های ایکس باکس همیشه این امکان را به کاربران داده تا باتری های کنترلر را خارج و یا تعویض کنند. بنابراین دلیل نگرانی کاربران این بود که نتوانند در نسخه جدید کنترلر Elite باتری آن را خارج و یا تعویض کنند.

در حال حاضر نیز تمام این نگرانی ها با پاسخی که ایبارا به یکی از کاربران داده، برطرف شده است و دیگر جای هیچ دلهره و نگرانی برای کاربران ایکس باکس نیست. ایبارا در توییتر خود اعلام کرد که شایعات همواره همینطور بوده اند و مردم نباید لزوما آن ها را باور کنند. با این که این پاسخ جوابی صریح و روشن در خصوص این مسئله نیست اما باز هم توانسته کاربران را آرام کند و یک دلگرمی برایشان باشد چرا که خود این کنترلر هم هنوز به طور رسمی معرفی نشده است و تصاویر منتشر شده از آن ممکن است فقط در حد شایعاتی باشند که هیچ گاه واقعیت پیدا نخواهند کرد. در ادامه می توانید سوال مطرح شده از طرف یکی از کاربران توییتر و پاسخ ایبارا را در این خصوص مشاهده کنید.

به تازگی از افراد زیادی شنیده ام که در کنترلر Elite جدید ایکس باکس به جای باتری های قابل تعویض، باتری های غیر قابل تعویض به کار رفته است. نظری در این خصوص دارید؟ افراد زیادی را سراغ دارم که می گویند این اطلاعات درست است.

ایبارا در پاسخ اظهار کرد:

مدتی طولانی است که آموخته ام هر شایعه ای را که میشنوم یا می خوانم باور نکنم. شایعه فقط شایعه است نه بیشتر.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
نظرات

 1. MICROSOFT.xbox one گفت:

  ولا ما برای همین الیت ۷۶۰ تومن خرج کردیم باز برداره یه جدید ازش بزنه که ……
  ولی کنترلر عجیبی هست اصلا دستت که میگیری نمیخوای دست به کنترلر های دیگه بزنی دوستان اگر براشون مقدور هست و شوتر زیاد بازی میکنن حتما تهیه کنن با کنترلرهایی که تا الان دستتون گرفتین زمین تا اسمون فرق داره

  17Thumb up 11Thumb down
  • in the dark گفت:

   تجربه ی شخصی که من داشتم حقیقتا حال نکردم کنترلر وان اس بهترین کنترلری بوده که تا به حال دیدم
   کنترلر الیت چیزی که اذیتم میکرد توش سنگینیش بود که تو دارز مدت یکم اذیت میکرد(حالا با این مورد کنار میام)
   موردی که من شدیدا توش مشکل داشتم انالوگ های این کنترل بود که به شدت نرم و لق بودن من و یاد کنترلر اشغال ps3 مینداخت انالوگ باید یکم خشک باشه که بعد از حرکت دادنش برگرده سره جاش نه اینکه انقد شل باشه که بازی بازی کنه تو جاش
   البته این تجارب شخصی من بوده و شاید بقیه لذت میبرن ولی من راحت نبودم باهاش

   9Thumb up 16Thumb down
 2. ARMANWILSON گفت:

  من همون الیتشم نگرفتم
  ولی دسته وان اس واقعا خوبه

  11Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت