ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نینتندو سوییچ در آلمان فروش سریع‌تری از Wii دارد

Nintendo Switch
نینتندو سوییچ در آلمان فروش سریع‌تری از Wii دارد

کم تر از یک سال از عرضه این کنسول ترکیبی دوست داشتنی می گذرد و در این یک سال ما شاهد رکورد شکنی های زیادی از جانب این کنسول بوده ایم که آن را تبدیل به یکی از موفق ترین کنسول های شرکت نینتندو کرده است.

این کنسول با فروش سریع خود در سراسر دنیا ثابت کرد که حرف های زیادی برای گفتن دارد و آمده تا بازار بازی هایی ویدئویی را چه در زمینه توسعه و ساخت بازی ها و چه در زمینه محصولات سخت افزاری، از دو قطبی بودن خارج کند. چه بخواهیم قبول کنیم یا نه، نینتندو سوییچ بسیار سریع همه گیر شد و در میان بازی بازان جایگاه بسیار خوبی پیدا کرد. جایگاهی که در حال حاضر کنسول ترکیبی سوییچ در آن قرار گرفته است، چیزی است که نینتندو انتظارش را داشت و البته این شرکت امیدوار است که این روند موفقیت به این زودی ها متوقف نشود و این کنسول همچنان با قدرت، به مسیر خود ادامه دهد و راه موفقیت را در پیش بگیرد. اما موفقیت این کنسول در حال حاضر منوط به این است که آیا نینتندو بتواند مانند سال قبل، لیست بلند بالایی از عناوین انحصاری فرست پارتی برای این کنسول عرضه کند یا خیر. همچنین نینتندو می تواند با ادامه همکاری با استودیو های ترد پارتی بزرگ، مانند سال قبل بازی های بزرگی را برای این کنسول به انتشار برساند. چرا که عرضه بازی های فرست پارتی و ترد پارتی در کنار هم، می تواند به موفقیت این کنسول کمک زیبادی کند.

همه ما با این موضوع آشنایی داریم که نینتندو سوییچ سریع ترین فروش را در میان محصولات سرگرمی در آمریکای شمالی و همینطور اسپانیا داشته است. این کنسول همچنین در فرانسه و ایتالیا نیز توانسته رکورد های فروش چشم گیری را به نام خودش به ثبت برساند. از دیگر رکورد های جاودانه این کنسول هم می توان به پشت سر گذاشتن کنسول پلی استیشن ۲، در ژاپن اشاره کرد که در نوع خودش رکورد بی نظیری به حساب می آید.

همچنین طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده، این کنسول موفق شده است که از دیگر کنسول ویدئویی شرکت نینتندو یعنی Wii در آلمان، پیشی بگیرد. شرکت نینتندو تایید کرد که این کنسول از زمان عرضه اش تا به حال، در کشور آلمان موفق به فروش ۶۰۰,۰۰۰ دستگاه شده است که آن را تبدیل به دستگاهی می کند که سریع ترین فروش را تا به حال در این کشور داشته است. این موضوع به طور کاملا آشکاری ثابت  می کند که این کنسول تقریبا در همه کشور ها و در اکثر بازار های جهانی، در حال سپری کردن روز های بسیار درخشانی است. این کنسول از ژاپن تا آمریکا و همچنین در سراسر اروپا توانسته فروش بسیار بالایی داشته باشد و در تمام این کشور ها چندین رکورد را به نام خودش به ثبت برساند. عملکرد این کنسول تقریبا در تمام اروپا چشم گیر بوده است، البته به جز بریتانیا که در آن جا سوییچ فروش عالی نداشته اما عملکرد آن در مجموع راضی کننده بوده است.

امروز هم شاهد ثبت یک رکورد جدید از این کنسول بودیم. واقعا عملکرد آن همه ما را شگفت زده کرده است. این کنسول فرمول موفقیت را به دست آورده و با اجرای مرحله به مرحله آن در حال فتح مناطق جغرافیایی مختلف است. باید ببینیم که در سال ۲۰۱۸ تکلیف این کنسول چه خواهد شد و آیا خواهد توانست مانند سال گذشته به رکورد شکنی های خود ادامه دهد یا خیر. نظر شما در این خصوص چیست؟ فکر می کنید که آیا نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۸ هم موفق ظاهر خواهد شد؟ یا بر این عقیده هستید که موفقیت های آن مقطعی بوده و با گذر زمان فروش آن کاهش پیدا خواهد کرد؟ نظرات خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها،
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت