تماشا کنید: نگاهی به ویژگی‌های بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization VI

۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶

بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization VI در ماه فوریه عرضه می شود و حال به تازگی توکی گیمز، ناشر این عنوان تریلر جدیدی از آن منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به ویژگی‌های بسته الحاقی Rise and Fall.

بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization VI تغییرات بسیاری را در بازی اعمال می کند. از جمله این تغییرات می توان به گسترش بخش سیاست‌ها، حکومت‌ها و از همه مهم تر اضافه شدن تمدن‌ها همراه با ساختمان و یگان‌های مذهبی جدید اشاره کرد. قوم‌های مغول، Georgia و Cree از جمله اقوامی هستند که به وسیله این بسته الحاقی به بازی Civilization VI اضافه شده و هر یک از این اقوام دارای رهبران قدرتمند، ویژگی‌های منحصر بفرد، ساختمان و یگان‌های ویژه خود می باشند که تجربه متفاوتی را رقم می زنند.

انتخاب‌های شما در بازی سرنوشت تمدن را رقم می زند. این که در هر برهه زمانی چه انتخاب‌هایی داشته باشید می تواند شما را به سمت عصر طلایی یا عصر تاریکی هدایت کند. اگر تمدن خود را به خوبی رهبری کرده باشید وارد عصر طلایی شده و در غیر این صورت اگر تمدن شما دچار قحطی شده، شکست‌های بی شماری در نبرد‌ها کسب کنید و سربازان زیادی از ارتش شما به هلاکت برسند، شما به عصر تاریکی وارد می شوید. در هر صورت اگر به هر دلیلی به عصر تاریکی وارد شده اید، لازم نیست خیلی نگران باشید زیرا برخی سیاست‌های خاص می تواند شما را به دوره خاصی از عصر طلایی به نام heroic age هدایت کند، عصری که اگر بتوانید بر نابسمانی و شرایط بد تمدن خود غلبه کنید از عصر تاریکی خارج شده و به علاوه هدایا و مزیت‌های فراوانی را به همراه خواهد داشت.

وفاداری مردم در یک تمدن نقش جددی و البته مهمی را ایفا می کند. هنگامی که شما به عصر طلایی برسید وفاداری مردم شهر افزایش یافته و پاداش هایی نیز دریافت خواهید کرد اما در صورت سفوط به عصر تاریکی مردم شهر بر علیه شما شورش به راه انداخته که این موضوع خود رسیدگی به مشکلات و بازگشت به عصر طلایی را دشوار تر می کند. اگر شما نتوانید شورش را سرکوب کنید، شهر از کنترل شما خارج شده، به یک شهر مستقل تبدیل می شود که قادر است به تمدن‌های دیگر پیوسته و در واقع این تمدن‌ها برای افزایش وفاداری خود، شهر شما را تصاحب خواهند کرد.

هر تمدن دارای هفت حاکم است که هر کدام دارای قدرت‌ها و توانایی‌های ویژه ای خواهند بود. در شرایط خاص انتخاب با شما است؛ حاکم جدید انتخاب کنید یا با ابقای حاکم مورد نظر قدرت وی را افزایش دهید.

همان طور که در ابتدا نیز به این موضوع اشاره کرده ایم، بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization VI در بخش سیاست‌ها نیز تغییرات بسیاری را اعمال می کند. اتحاد با دیگر تمدن‌ها و به طور کلی سیاست های بازی بهبود می یابند. اتحاد شما با یک تمدن دیگر به سود هر دو طرف خواهد بود.‌ Emergencie یا شرایط اضطراری در واقع رویدادی است که به هنگام شورش یا جنگ با سایر تمدن‌ها به وقوع پیوسته و طی این رویداد می توانید از کسانی که حتی متحد شما نیستند نیز دعوت کرده تا در این مبارزات به شما یاری برسانند. کسانی که این دعوت را پذیرفته و در این رویداد شرکت کنند، پاداش‌های قابل توجهی دریافت کرده و به علاوه این موضوع می تواند روابط میان دو طرف را بهبود بخشد.

حال به تازگی توکی گیمز، ناشر عنوان Civilization VI، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به ویژگی‌های بسته الحاقی Rise and Fall. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

 دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization 6 در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۸(پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید