سه بازی جدید به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان اضافه شد

۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶

تیم ایکس‌باکس پس از افزودن عناوین جدیدی به سرویس پشتیبانی از نسل قبل در ماه نوامبر، اعلام نمود که به خاطر سال نو قصد استراحت کوتاهی را دارد تا در سال ۲۰۱۸، اضافات این سرویس را از سر بگیرد. حال، زمان این کار فرا رسیده و سه عنوان جدید به این سرویس راه یافته‌اند.

تیم ایکس‌باکس در سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۵۰ بازی مختلف از ایکس‌باکس ۳۶۰ را برروی سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان به اجرا رساند و به‌تازگی، سال جدید را با سه بازی Far Cry 2 ،Sniper Elite V2 و Driver: San Francisco آغاز کرده است. از بین این عناوین اضافه شده‌ی جدید، بازی اول شخص جهان آزاد Far Cry 2 معروف‌تر بوده و بیشتر جالب توجه است.

هر سه عنوان FarCry 2 ،Sniper Elite V2 و Driver: San Francisco برروی ایکس‌باکس وان در دسترس هستند و طبق روال همیشگی این سرویس، اگر بازی‌ مورد نظرتان را برای ایکس‌باکس ۳۶۰/اورجینال خریداری کرده باشید، قادر به دریافت رایگان آن‌ از بخش بازی‌های کنسول ایکس‌باکس وان خود خواهید بود. در غیر این صورت باید به وب‌سایت ایکس‌باکس مراجعه کنید و آن‌ را خریداری نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • با عرض معذرت مجبورم نظرم رو اینجا بیان کنم چون به دلایل نامعلومی تو خود خبر اصلی تایید نمیشه.
  نقد و بررسی بسته ی الحاقی دوم Botw :
  نقد پر از اشتباهات بزرگ و کوچیکه. کسی که نقد رو نوشته اطلاعات خیلی محدودی درباره ی دنیای BOTW و سری زلدا داره. من فقط به خاطر اعتبار سایت اشتباهات رو گوشزد کردم، لطفا به جای اینکه کامنت هارو پاک کنید، متن رو تصحیح کنید تا اطلاعات غلط به خورد مخاطب ندین.

  0
  0
 • fbjg گفت:

  فارکرای ۲ یادش بخیر عجب چیزی بود
  من اولین فارکرای که بازی کردم شماره ۲ بود یادش بخیر تو زمان خودش خیلی چیز باحالی بود
  مثلا استفاده زیاد از اسلحه باعث شکستنش میشد یا باید قرص میگرفت تا با مریضیت مقابله کنی
  اگرچه به پای شماره ۳ نمیرسه ولی بازی خوبی بود

  0
  0
 • ARMAN گفت:

  خدایی با سه تاش بد حال میکردم
  مخصوصا درایور

  0
  0