تاریخ انتشار بسته‌های الحاقی Assassin’s Creed Origins مشخص شد

۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲

بتازگی شرکت یوبی‌سافت تاریخ عرضه بسته‌های الحاقی عنوان Assassin’s Creed Origins را مشخص کرد. خود را آماده ماجراجویی‌‌های تازه در دنیای پهناور مصر کنید.

شمشیرهای خود را تیز کنید، زیرا شرکت یوبی‌سافت تاریخ انتشار بسته‌های الحاقی عنوان Assassin’s Creed Origins را مشخص نموده است. اولین محتوای الحاقی با نام The Hidden Ones در تاریخ ۲۳ ژانویه (۳ بهمن) منتشر خواهد شد. توضحیات یوبی‌سافت در این مورد:

این گسترش دهنده به نحوه شکل‌گیری و رشد انجمن برادر (Brotherhood) می‌پردازد، و بازیکنان را به چهار سال بعد از وقایع Assassin’s Creed Origins می‌برد. آن‌ها در این راه در منطقه‌ای جدید با نیرویی اشغالگر بنام Sinai مواجه می‌شوند. در این بسته الحاقی حداکثر سطح بازیکنان تا ۴۵ قابل افزایش خواهد بود. 

روند ارائه بسته‌های الحاقی با انتشار Assassin’s Creed Origins Discovery Tour در ۲۰ فوریه (۱ اسفند) ادامه می‌یابد. حالتی آموزشی که به شما اجازه گشت و گذار آزادانه و یادگیری در مورد مصر باستان، بدون هیچ درگیری و تنشی را فراهم می‌کند.

در این حالت/ مد بازیکنان می‌توانند در محیط سه‌بعدی مصر بصورت آزادانه و بدون وجود هیچگونه مبارزه، خط داستانی و یا محدودیت‌های زمانی، حرکت کنند. از اسکندریه تا ممفیس، از دلتای نیل تا صحرای Great Sand Sea، از فلات Giza تا آبادی Faiyum؛ بازیکنان می‌توانند در تاریخ غنی مصر باستان غوطه‌ور شوند. این بخش شامل ده‌ها تور آموزشی است که توسط مورخان و مصر شناسان سرپرستی و تدارک دیده شده، که هر کدام از آن‌ها برروی جنبه متفاوتی از مصر مانند: اهرام ثلاثه، مومیایی کردن و یا زندگی کلئوپاترا تمرکز دارند.

در نهایت در تاریخ ۶ مارس (۱۵ اسفند) بسته الحاقی The Curse of the Pharaohs را داریم، که برروی اساطیر مصر تمرکز دارد.

این بسته الحاقی بخش داستانی جدیدی را پیشکش طرفداران می‌کند. در این راه شما به تبس سفر خواهید کرد تا برروی نفرینی که برروی این منطقه سنگینی می‌کند، تحقیق کنید. The Curse of the Pharaohs برروی اساطیر مصر تمرکز دارد. بازیکنان در حین بررسی برروی چگونگی زنده شدن مردگان، در برابر فرعون‌ها و هیولاهای مصری قرار خواهند گرفت. در این بسته الحاقی حداکثر سطح بازیکنان تا ۵۵ قابل افزایش خواهد بود. 

عنوان Assassin’s Creed Origins هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. بسته‌های الحاقی The Hidden Ones و The Curse of the Pharaohs هردو در سیزن‌پس بازی که مبلغی معادل ۴۰ دلار دارد، موجود می‌باشند، و یا اینکه می‌توانید آن‌ها را بصورت جداگانه و به ترتیب با مبلغ ۹٫۹۹ و ۱۹٫۹۹ دلار تهیه فرمائید. Discovery Tour نیز بصورت رایگان در دسترس دارندگان بازی قرار خواهد گرفت. 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید