گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نسخه نینتندو سوییچ بازی The Snack World: TreJarers تائید شد

نسخه نینتندو سوییچ بازی The Snack World: TreJarers تائید شد

به تازگی استودیوی بازیسازی لول-۵ (Level-5) با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی رسماً تائید کرد که بازی The Snack World: TreJarers که پیش از این برای کنسول نینتندو ۳DS عرضه شده بود، برای کنسول محبوب و موفق نینتندو سوییچ هم منتشر خواهد شد.

این بازی سال گذشته میلادی در ژاپن بر روی کنسول نینتندو ۳DS منتشر شد و این اواخر هم پورت موبایل آن در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این نخستین عنوان از سری بازی‌های The Snack World است که ابتدا در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط این توسعه‌دهنده معرفی و رونمایی شده است.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی نظیر اینکه این بازی چه زمانی منتشر خواهد شد و آیا شاهد یک پورت مستقیم خواهیم بود و یا نسخه نینتندو سوییچ بازی The Snack World: TreJarers حاوی محتوای اضافه و یا گرافیکی بهبودیافته خواهد بود یا خیر، در دست نیست. بیانیه رونمایی نسخه نینتندو سوییچ بازی مورد بحث اشاره می‌کند که تا مدتی دیگر و در آینده اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

تا جایی که می‌دانیم، این بازی در غرفه استودیوی لول-۵ در رویداد Generation World Hobby Fair ’۱۸ Winter که در تاریخ یکشنبه ۱ بهمن ماه (۲۱ ژانویه ۲۰۱۸ میلادی) در ژاپن برگزار خواهد شد، همراه با بازی Yo-Kai Watch Busters 2 حضور خواهد داشت.

هرچند احتمال انتشار تریلری از نسخه نینتندو سوییچ بازی The Snack World: TreJarers تا پیش از ۱ بهمن (۲۱ ژانویه) به منظور به تصویر کشیدن تفاوت‌های آن با نسخه نینتندو ۳DS این بازی هم وجود دارد. متاسفانه تا بدین لحظه هیچ تصویری از این نسخه از بازی مورد بحث منتشر نشده است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

  1. گفت:

    واقعا نینتندو در ۲۰۱۷ ترکوند

    0Thumb up 0Thumb down
  2. گفت:

    خیلی خوشخال شدم از این خبر همیشه خوش خبر باشین

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت