شایعه: بازی LEGO Incredibles 2 در دست ساخت قرار دارد

۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰

بر اساس شایعات جدید مطرح شده در اینترنت، شرکت برادران وارنر (Warner Bros) در حال حاضر بر روی دو پروژه مرتبط با جهان LEGO کار می‌کند که یکی از آن‌ها بازی LEGO Incredibles 2 نام دارد. این مهم در حالی است که دو بازی LEGO Dimensions و LEGO Marvel Super Heroes 2 با اینکه با واکنش مثبت منتقدان و بازیکنان همراه شدند اما توفیقی در بازار کسب نکردند و متحمل شکست تجاری شدند.

به طور خاص به نظر می‌رسد که شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر (Warner Bros Interactive Entertainment) به استودیوی Traveller’s Tales اعتماد کرده و توسعه بازی LEGO Incredibles 2 و همچنین پروژه‌ای که آغازگر حضور شخصیت‌های شرور جهان کامیک‌های دی‌سی است را به آن‌ها سپرده است. گفتنی است که پروژه دوم مورد بحث، هنوز نامی قطعی ندارد و ممکن است با عنوان LEGO DC Villains یا LEGO DC Supervillains شناخته گردد.

ممکن است که بازی LEGO Incredibles 2 در فصل تابستان سال جاری میلادی و همزمان با اکران فیلم جدید این مجموعه از سوی دو استودیوی دیزنی (Disney) و پیکسار (Pixar) منتشر گردد؛ این در حالی است که پیش‌بینی می‌شود بازی دوم تا انتهای سال جاری وارد بازار گردد. به طور خلاصه، اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، ۲۰۱۸ سال جالب‌ توجهی برای علاقه‌مندان جهان LEGO خواهد بود.

در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی‌ای در این باره منتشر نشده است بنابراین باید این خبر را تنها به عنوان یک حدس و گمان در نظر بگیریم. باید دید آیا شرکت برادران وارنر این شایعه را تائید خواهد کرد یا تکذیب؟ نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید