گیفت کارت
گیفت کارت

بیوگرافی ۱۲ شخصیت مثبت سری بازی Final Fantasy

۲۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۴

یکی از بازی هایی که بازیبازهای بی شماری در سرتاسر دنیا با آن زندگی کرده اند ، بازی فاینال فانتزی است. این بازی شخصیت های دوست داشتنی زیادی را خلق کرده است. بدون شک هواداران این بازی با بعضی از کاراکترهای این بازی همذات پنداری می کنند. طی این مقاله که توسط یکی از کاربران خوش ذوق گیمفا ، آقای حامد زاهدی به رشته تحریر در آمده با ۱۲ شخصیت مثبت بازی فاینال فانتزی آشنا خواهید شد.

Warriors Of Light
۱-نام:Warriors Of Light
در بازی FF I
مبارزی که در شمشیرزنی مهارت بسیاری دارد و در اولین قسمت فاینال فانتزی معرفی شد و هیچ نامی نداشت!.به همین دلیل او را با نام شمشیر زن روشنایی نامگذاری کردند.در بازی اصلی FFI او بعد از نجات جان شاهزادی سرزمین کورنیلا-سارا-با سه همراه دیگر سفری پرماجرا را برای نجات دنیا که در ستیزه تاریکی فرو رفته آغاز می کنند.
۲-نام:Firion
در بازی FF III
مبارزی جوان و شمشیرزنی حرفه ای با موهای نقره ای و قلبی پاک.فیروین شخصیتی قوی اما خاکی دارد! او از کشور Flynnمی آید و با شجاعت و مهارتش خیلی زود به فرماندهی نیروهای مقاومت میرسد و دوستانش را در مبارزه با امپراطور رهبری میکند.اگر چه در ابتدا کمی کم حرف و گوشه گیر به نظر میسرد،اما در طول داستان قدرت و شخصیت کامل تری از خود نشان میدهد.
Onion Knight
۳-نام:Onion Knight
بازی FFIII
شوالیه پیاز! که البته خیلی هم پیازی نیست،یکی از چهار شخصیت اصلی بازی است. او یکی از فرزندان یتیم قاره ی معلق در هواست و در روستای دور افتاده ی URزندگی میکند.پیاز به همراه دوستانش تحت تاثیر تشعشع کریستال باستانی قرار گرفته اند و مامور بازگرداندن صلح و آرامش به جهان شدند.
۴-نام Tidus
دربازی FF X
تیدوس نیز از دسته قهرمانان شاد،ماجراجو و البته گاهی کمی احمق است.البته اگر بتوانیم از لباس های دیوانه وارش بگذریم،شخصیت جالبی خواهیم یافت شخصیتی که در مجموعه ی ff به عنوان کاراکتر اصلی،غمگین ترین سرنوشت ممکن،یعنی **تبدیل شدن به حباب** برایش اتفاق می افتد.اما زیاد هم ناراحت نباشید،پسرک حبابی ما هنوز هم زنده است و طوری از شمشیر استفاده میکند که انگار بخشی از بدن اوست.در ضمن تریدوس از نادر کاراکترهایی هست که می تواند زیر آب هم شنا کند.
۵-نام Cosmos
در بازی Dissidia
الهه ی نظم و روشنایی که برای مقابله با هجوم نیروهای تاریکی،مبارزین روشنایی را احضار میکند.گذشته و شخصیت او تا حد زیادی مبهم مانده است!

۶-نام Bartz Klauser
بازی FF V
جوان ۲۰ ساله ای که در جست و جوی ماجراهای جدید است؛اما نه در مکان های مرتفع،چراکه به شدت از ارتفاع می ترسد! او به طور تصادفی وارد ماجرا شده و وظیفه ی نگهداری از کریستال ها بر دوش او گذاشته شده است.عنصر تحت کنترل بارتز،باد است.

۷-نام Squall Leonhart

در بازی FFVII

سلاح مخصوص اسکوال،Gunbladeیا شخصیت گرگ مانندش است.این جوان بلند قد و کم حرف،جایگها ویژه در دنیای ff دارد و در طول بازی این شخصیت سرد و گوشه گیر،کم کم یاد می گیرد چگونه با دیگران ارتباط برقرار کند و در نهایت دوستان او،همه ی دنیایش خواهند شد. در ضمن اسکوال مبارزی سریع و با استعداد است و ضربه ی ویژه اش،قلب شیر می باشد.

۸- نام :  Cecil Harvey
در بازی FF IV
سسیل،شوالیه ای شجاع در ارتش امپراطوری Baronاست و فرمانده ای واحد های هوایی بال های قرمز را بر عهده دارد.از آنجا که نیروهای تاریکی سعی در به دست آوردن کریستال های قدرتمند دارند،سسیل به همراه دوستانش به مبارزه با آنها می پردازد؛اما زمانی که می فهمد فرمانده ی نیروهای تاریکی برادرش می باشد،وضعیت پیچیده تر از آنی میشود که قهرمان ما انتظارش را داشت.
۹- نام : Terra BranFord
در بازی FF VII
شخصیت اصلی یا حد اقل یکی از شخصیت های اصلی بازی FFVI .ترا فرزند یک موجود جادویی و افسانه و یک Esperاست ؛در نتیجه قدرت های مافوق بشری فوق العاده ای دارد و هنگامی که در شرایط خطرناک قرار می گیرد،می تواند تغییر حالت داده و به موجودی نورانی،صورتی رنگ و بسیار قدرتمند تبدیل شود.اما این تغییر حالت بر روی ذهن او نیز تاثیر گذاشته و گاهی قدرت تشخیص دوست و دشمن را از او می گیرد.در Dissidia، ترا با کمک کلود استرایف بالاخره موفق میشود قدرت های خود را کنترل کند و دیگر از ماهیت جادویی خود هراسی نداشته باشد.
۱۰- نام : Cloud Strife
در بازی FFVII
اگر بگوییم او یکی از محبوب ترین شخصیت ها در تاریخ بازی های کامپیوتری است،اغراق نکرده اییم.اما او با سایر قهرمانان فرق میکند.تک بعدی و ساده نیست،دایما شعار نمیدهد و هرگز فکر نمی کند بهترین و شجاع ترین است.کلود گذشته ای عجیب،قلبی پر از نور و امید و البته همراه با گوشه های تاریک و نامعلوم دارد.او دروغ هم میگوید،گاهی تقلب میکند و بعضی وقت ها می ترسد.او یک انسان است؛با قدرت ها و ضعف های رایح آن.او عشق می ورزد.اما تنفر هم میتواند وجودش را فرا گیرد.کلود به همراه شمشیر افسانه ایی خود،بی شک کامل ترین و انسانی ترین قهرمانی است که تا امروز خلق شده است.

 

Zidane Tribal

Zidane Tribal

۱۱- Zidane Tribal
قهرمانی شاد،جوان و ماجراجو.او یک دزد دریایی (در واقع هوایی!)،میمونی پشمالو (وقتی عصبانی میشود) و قهرمانی جالب است که نقاط مشترک کمی با قهرمان کلاسیک دارد.زیدان ( که هیچ ارتباطی با کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال فرانسه ندارد !) بدون اینکه بخواهد وارد ماجراهای نجات دنیا میشود و این درحالی است که گذشته ی مرموز واصالت فضایی او،روی دیگر سکه ی شخصیت جذاب او هستند.

۱۲ – نام :  Shantotto

،پنج نژاد اصیل و قابل انتخاب توسط گیمرها وجود دارد.تاروتارئ یکی از این نژادهاست که میتوان آن را با نام Gnome ها مقایسه کرد.تاروتاروها شبیه انسان ها اما کوچیک،بامزه و از نظر فیزیکی ضعیف و در عوض در استفاده از جادو و تکنیک های جادویی فوق العاده قوی و با استعداد هستند.شانتوتو زن قهرمان نژاد تاروتارو و تنها نماینده ی این قبلیه می باشد که بیوگرافی آن بسیار پیچیده و غریب می باشد!

پ.ن : در مقاله ی بعدی به ۱۲ شخصیت منفی سری بازی های Final Fantasy می پردازیم.با ما همراه باشید ! باتشکر

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید