گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نینتندو به پشتیبانی خود از نینتندو ۳Ds در سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد داد

نینتندو به پشتیبانی خود از نینتندو ۳Ds در سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد داد

پس از عرضه کنسول نینتندو سوییچ به بازار، این کنسول ترکیبی با استقبال بالای مخاطبین روبرو گردید و به موفقیت‌های گسترده‌ای دست پیدا کرد. به موجب همین امر، برای عده‌ای این سوال مطرح می‌شود که با توجه به ترکیبی بودن این کنسول و امکان تجربه آن به صورت قابل حمل، آیا شرکت نینتندو کنسول قابل حمل اصلی خود را فراموش خواهد کرد؟ خوب، ظاهراً خیر، چراکه این شرکت ژاپنی همچنان به پشتیبانی خود از نینتندو ۳Ds در سال ۲۰۱۸ میلادی ادامه خواهد داد و برای آینده برنامه‌های زیادی خواهد داشت.

نینتندو به تازگی تائید کرده است که همچنان در طی سال ۲۰۱۸ میلادی از کنسول نینتندو ۳Ds پشتیبانی به عمل خواهد آورد و بنابراین شاهد انتشار بازی‌های متنوعی برای آن خواهیم بود. این در حالی است که این شرکت برنامه‌های زیادی هم برای کنسول اصلی خود یعنی نینتندو سوییچ دارد.

تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima)، مدیرعامل شرکت نینتندو، در مصاحبه اخیر خود با روزنامه ژاپنی Kyoto Shimbun تصریح کرد که نینتندو به پشتیبانی از کنسول نینتندو ۳Ds ادامه خواهد داد.

کیمیشیما در ادامه توضیح داد که این کنسول به میزان فروشی که برای آن در سال جاری مالی این شرکت برنامه‌ریزی شده بود، دست یافته است و برنامه‌های تجاری آن به صورت معمول در سال ۲۰۱۸ میلادی جریان خواهد داشت.

با توجه به این اظهارات، مشخص است که مدیران اجرایی نینتندو تصمیم دارند تا دو کنسول اصلی در بازار داشته باشند. پرواضح است که این سخنان کیمیشیما، شایعات مربوط به کنار گذاشتن نینتندو ۳Ds از سوی نینتندو را رد می‌کند. همانطور که احتمالاً مستحضر هستید، نینتندو کنسول نینتندو سوییچ را به صورت ترکیبی به عنوان جانشینی برای کنسول Wii U معرفی کرد و استقبال بالا از آن در بازار، این شرکت را بیشتر به این سخت‌افزار متمرکز می‌سازد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

 1. Shadows Die Twice گفت:

  واقعا نینتندو داره خوب از این کنسول پشتیبانی میکنه

  1Thumb up 0Thumb down
 2. LordMercy گفت:

  یعنی یه ذرّه سونی از نینتندو یاد بگیره

  ویتا یه غول سخت افزاری ه به عنوان یه کنسول دستی…. بعد میبینی سونی زارت زد زیرش

  حالا ممکنه بگیم ویتا بازی ژاپنی داره یا یه چند تا بازی مستقل ( بازی های مستقل از نقاط قوّت ویتا ن) ولی بازی هایی که دو سه سال اوّل عرضه برا ش اومدن کجا، وضع الآن ش کجا

  5Thumb up 1Thumb down
 3. edward kenway گفت:

  کاش سونی هم مث نینتندو از ویتا پشتیبانی میکرد بهترین کنسول دستی رو الکی الکی بی مصرف کرد

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت