سریال صوتی “انتقام بتمن” قسمت دوم | برای اولین بار در ایران

۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۸

سریال “صوتی انتقام بتمن” :

بعد از سریال صوتی “شرلوک هلمز: پرونده خون آشام” اینبار گروه “زمستان سپید” تصمیم بر این گرفت تا از کرکتر محبوب و پرطرفدار بتمن یک سریال صوتی تولید کند. این سریال صوتی در اول قرار بود دارای ۵ فصل باشد اما در نهایت به دلیل تغییر داستان دارای ۳فصل شد. همه ی ما میدونیم نویسندگی در کل کار خیلی ساده ای نیست .. اما برای نویسندگی در مورد کرکترهای معروف باید به جرئت بگم : اصلا کار ساده ای نیست .. بله دوستان واقعا قضیه به این سادگی نیست. محدودیت های زیادی سراغ شما میاد و شما باید “حتما” در حین نوشتن داستان یه سری موارد رعایت کنید. ساخت این سریال صوتی توسط گروه “زمستان سپید” و پخش آن به صورت اختصاصی در “گیمفا” میباشد.


داستان سریال صوتی “انتقام بتمن” :

به این داستان به عنوان یک داستان کاملا جدید و نو باید نگاه کرد.(هرچند شاید با خوندن ادامه ی متن با خودتان بگویید: باز هم یک داستان کلیشه ای دیگه ، اما به محض گوش کردن سه قسمت متوجه خواهید شد که “خیر” همه چیز به این سادگی نیست و کلیشه ای بودن وجود نداره. داستانِ این سریال صوتی در سال ۲۰۲۰ در شهر گاتام اتفاق میفته .. از شناخت بتمن در گاتام حدود ۳۵ سال میگذره و همه ی مردم شهر، بتمن رو میشناسن. بهش افتخار میکنن و با حضور بتمن در گاتام احساس آرامش و امنیت بیشتری دارن. و حالا میپردازیم به شخصیت منفی این داستان (دشمن اصلی بتمن) یعنی “جوکر”. از شناخت جوکر در گاتام حدود ۱۰ سال میگذره / در این مدت جوکر ۲بار قصد داشته شهر از بین ببره اما موفق نشده. در سال ۲۰۱۷ “جوکر” با کمک “مترسک” و “هارلی کویین” تصمیم گرفت شهر گاتام نابود کنه اما در آخر به توسط بتمن و کمیسر گوردون طبق معمول دستگیر و به تیمارستان آرکام فرستاده میشه اما بتمن اینبار میخواد از جوکر در یک سلول ویژه مراقبت بشه که راه فراری نداشته باشه. حال بعد از گذشت ۳سال جوکر تصمیم میگیره به شهر گاتام برگرده. و حالا اینبار هدفش چیه ؟ باز هم یک خرابکاری دیگه در شهر ؟ باز هم یه شکست دیگه از بتمن ؟ قرار نیست بزودی به جواب سوال هایی که دارید برسید ، شما با شنیدن فصل اول متوجه ی کل داستان این سریال صوتی نخواهید شد بلکه باید هر سه فصل را دنبال کنید.

هشدار :

توجه داشته باشید که این سریال صوتی دارای صحنه های خشونت آمیز خواهد بود. همچنین شنیدن این سریال صوتی برای کسانی که دچار عارضه های قلبی یا رفلکس های عصبی هستن “به هیچ وجه” توصیه نمیشود. شاید در اوایلِ داستان این موضوعات کم رنگ به نظر برسد اما در ادامه “مطمئنا” اینطور نخواهد بود.


شخصیت های اصلی فصل اول :

شخصیت های اصلی فصل اول در این سریال صوتی عبارتند از : بتمن – جوکر – کمیسر گوردون – باربارا گوردون – لوشِس فاکس – لینا – کمیسر تام – افسر لوک و افسر چو

بعضی از شخصیت های نامبرده برای شما به کنار ، برای من هم آشنا نیستن .. زمستان سپید شخصیت های جدیدی رو به این داستان اضافه کرده که باهاشون آشنا خواهید شد. بعضی از این شخصیت ها در طول داستان خیلی پر سر و صدا نیستن اما در فصل های بعدی متوجه ی حضور مهمشون خواهید شد. در فصل های بعدی شاهد شخصیت های محبوب بیشتری خواهیم بود. لازم به ذکر هستش که در این داستان زمستان سپید تا حدودی هم ساختارشکنی کرده .. برای مثال : انتظار شخصیتِ جوکر نولان یا جوکر سری بازی های آرکام رو نداشته باشید. فرض کنید جوکری نمیشناسید. شما در این سریال صوتی با یک جوکر خاص و جدید روبرو خواهید بود. دیوانه تر ، بی رحم تر و باهوش تر. حتی میتونم بگم بعضی ها شاید از این جوکر متنفر بشن، دلیلش رو بعد از پایان قسمت سوم(آخر) متوجه خواهید شد. زمستان سپید ریسک بزرگی کرده اما یک ریسکِ مناسب


دانلود قسمت دوم :

قسمت دوم سریال صوتی “انتقام بتمن” | کیفیت ۳۲۰

قسمت دوم سریال صوتی “انتقام بتمن” | کیفیت ۱۲۸

پخش آنلاین قسمت دوم :

تاریخ انتشار قسمت سوم(آخر-پایان فصل اول) :

دوشنبه هفته بعد – ۲ بهمن ماه ۱۳۹۶

 

نکته : برای شنیدن این سریال صوتی ما نرم افزار KM Player را به شما پیشنهاد میکنیم.


| زمستان سپید با افتخار تقدیم میکند |

صداپیشگان قسمت دوم سریال صوتی “انتقام بتمن” :

ایمان کمالزاده – آرین سرخابی – مهدی پور والی – مصطفی قادری

وفا باقری – علی نعمتی و ضُحی عَفری

سازنده موسیقی متن و تیتراژ / صدابردار / نویسنده :

ایمان کمالزاده

با تشکر از :

امیر عزیزی


برای حمایت از گروه “زمستان سپید” ما را دنبال کنید”

کانالِ تلگرام گروه زمستان سپید ( بر روی عکس کلیک کنید ) :

کانالِ اینستاگرام زمستان سپید ( بر روی عکس کلیک کنید ) :

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید