تماشا کنید: Assassin’s Creed Rogue Remastered معرفی شد

۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷

عنوان Assassin’s Creed Rogue Remastered بطور رسمی توسط یوبی‌سافت معرفی شد، و قرار است بزودی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. با مشاهده تریلر معرفی بازی همراه گیمفا باشید.

اگر شما نیز جزو آن دسته از کسانی هستید که به دلیل عدم دسترسی به کنسول‌های نسل گذشته از تجربه عنوان Assassin’s Creed Rogue بازماندید، بنابراین امروز روز شانس شماست. ساعاتی پیش توسعه‌دهنده و ناشر بازی، شرکت یوبی‌سافت بطور رسمی اعلام نمود که نسخه ریمستر عنوان مذکور بزودی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

عنوان Assassin’s Creed Rogue Remastered حاوی بازی اصلی، بهمراه تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده برای آن است؛ که شامل مراحل اضافی The Armor of Sir Gunn و The Siege of Fort de Sable و همچنین بسته‌های Master Templar و Explorer خواهد بود. بهترین ویژگی نسخه ریمستر بازی پشتیبانی از کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان‌ایکس است، و بدین معناست که عنوان مذکور برروی هردوی این پلتفرم‌ها با رزولوشن ۴K اجرا خواهد شد.

همراه با معرفی این نسخه، تریلر کوتاهی از بازی منتشر شد که نگاهی اجمالی به برخی از بهبودهای صورت‌گرفته دارد. عنوان Assassin’s Creed Rogue Remastered قرار است در تاریخ ۲۰ مارس (۲۹ اسفند) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده نمائید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید