گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

de Blob 2 برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد

de Blob 2 برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد

تی اچ کیو نوردیک (THQ Nordic) اعلام کرده که بازی de Blob 2 در ماه فوریه برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر خواهد شد!

تی اچ کیو نوردیک یکی از شرکت‌هایی بوده که اخیراً هزینه‌های زیادی کرده و سعی داشته تا با خرید حقوق IPهای مختلف، ساخت نسخه جدید آن‌ها را در دستور کار قرار دهد یا حتی نسخه‌های قدیمی که روی پلتفرم‌های قدیمی‌تر عرضه شده بودند را در دسترس کنسول‌های این نسل هم قرار دهد. این شرکت سال پیش de Blob 2 را برای رایانه‌های شخصی عرضه کرد و حالا نوبت به عرضه این عنوان برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان رسیده است.

این بازی توسط بلو تانگ انترتینمنت (Blue Tongue Entertainment) ساخته شده و توسط شرکت فقید تی اچ کیو (THQ) برای پلی استیشن ۳، اکس باکس ۳۶۰، وی (Wii) نینتندو دی اس (Nintendo DS) در فوریه سال ۲۰۱۱ انتشار یافته بود. پس از ورشکستگی تی اچ کیو، این فرنچایز هم در خلسه فرو رفته بود ولی با عرضه این نسخه‌های بازسازی شده و عرضه آن‌ها برای پلتفرم‌های جدید، به هر حال دوباره نام این سری بر سر زبان‌ها خواهد افتاد و شاید آینده روشن‌تری در انتظار آن باشد.

در de Blob 2، یک گروه کالت باعث شده که رنگ‌ها از شهر پریزما سیتی (Prisma City) رخت ببندند و حال شما در نقش یک لکه باید با استفاده از سکوها راه خود را هموار کنید و با از بین بردن دشمنان، رنگ را به این شهر بازگردانید. این بازی شامل ۱۲ مرحله تک نفره بزرگ می‌شود و به جز آن، در نسخه جدید ارتقاهای جدیدی نیز در نظر گرفته شده و شاهد بخش چندنفره نیز در بازی خواهیم بود.

در پایان، باید گفت که بازی de Blob 2 برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در تاریخ ۲۷ فوریه سال ۲۰۱۸ (برابر با ۸ اسفند سال جاری) در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. همچنین این بازی روی پلی استیشن ۳، اکس باکس ۳۶۰، وی، نینتندو دی اس و رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار دارد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
نظرات

  1. ALI 1384 گفت:

    شرکت THQ این روزها خیلی فعال شده و این امیدوار کننده هستش

    1Thumb up 3Thumb down
  2. Porya1361 گفت:

    خیلی منتظرشم کاش زودتر عرضه شه

    0Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت