گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Street Fighter V: Arcade Edition مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Street Fighter V: Arcade Edition مشخص شد

با این که بازی Street Fighter V را نمی‌توان یک بازی بد یا حتی متوسط در نظر گرفت، اما شاید انتظارات از شماره پنجم این سری محبوب و مشهور بسیار بیشتر از این بود. Street Fighter V که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، از کمبود محتوای گیم‌پلی رنج می‌برد و بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران این سری نیز به این مسئله اعتراض کردند. با این حال، پس از معرفی Street Fighter V: Arcade Edition، نگاه های زیادی به سمت آن جلب شد. از آن جایی که نسخه‌های Arcade بازی‌های سری Street Fighter بسیار عالی و فوق‌العاده بودند، می‌توان امید داشت که تجربه ی نسخه‌ی آرکید شماره پنجم نیز به همان اندازه خوب و لذت بخش باشد.

به تازگی تاریخ انتشار بازی Street Fighter V: Arcade Edition برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در مناطق اروپایی، خاور میانه، آفریقایی و استرالیایی مشخص شده است. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی در تاریخ ۱۹ ماه ژانویه (ماه جاری) سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد پس نیازی به صبر کردن زیاد نیست.

این خبر از طریق حساب رسمی توییتر کپکام بریتانیا اعلام شده است. بازی Street Fighter V: Arcade Edition قرار است در تاریخ ۱۶ ماه ژانویه (سه روز قبل از نسخه اروپایی) برای منطقه ایالایت متحده منتشر شود و در تاریخ ۱۹ ماه ژانویه برای دیگر مناطق در دسترس خواهد بود. با این حال، کسانی که پیش از این بازی Street Fighter V را برروی حساب خود خریداری کرده‌ و دارند، می‌توانند Street Fighter V: Arcade Edtion را به صورت یک به‌روزرسانی در ۱۶ یا ۱۷ ماه ژانویه دانلود کنند و از نسخه پیشرفته این بازی محبوب لذت ببرند (هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نشده است). همچنین قابل ذکر است که نسخه استیم (رایانه های شخصی) بازی Street Fighter V: Arcade Edtion در همه مناطق تایید شده، در تاریخ ۱۶ ماه ژانویه منتشر خواهد شد. شما می‌توانید توییت منتشر شده به وسیله کپکام بریتانیا را در زیر مشاهده کنید:

Street Fighter V: Arcade Edition برای مناطق اروپایی، خاور میانه، آفریقایی و استرالیایی منتشر می‌شود.

Street Fighter V: Arcade Edition (هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی) در ۱۹ ماه ژانویه برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

کاربران کنونی پلی‌استیشن ۴ بازی، می‌توانند به روز‌رسانی Street Fighter V: Arcade Edition را در ۱۶ یا ۱۷ ماه ژانویه دریافت نمایند (زمان دقیق مشخص نیست).

Street Fighter V: Arcade Edition در تاریخ ۱۶ ماه ژانویه برای استیم منتشر خواهد شد (زمان دقیق مشخص نیست).

— Capcom UK (@Capcom_UK) January 8, 2018

بازی Street Fighter V: Arcade Edition علاوه بر محتویات بازی اصلی و پایه، یک سری محتوای جدید نیز در خود دارد که شامل دو حالت جدید در فرم آرکید و اکسترا بتل می‌‌شود. علاوه بر این محتویات اضافه‌ای نیز در این نسخه یافت می‌شود. همان طور که گفته شد، نسخه های آرکید بازی های سری Street Fighter همیشه خوب و کامل بوده‌اند و حال، امیدواریم نسخه آرکید شماره پنجم نیز از این قاعده جدا نباشد.

در دیگر اخبار منتشر شده درباره Street Fighter V: Arcade Edition، مشخص شده که شخصیت های Street Fighter V: Arcade Edition دارای دو V-Trigger خواهند بود.

بازی Street Fighter V: Arcade Edition در تاریخ ۱۶ ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ در منطقه آمریکا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. نسخه رایانه های شخصی این عنوان نیز در همین تاریخ در دسترس قرار می‌گیرد. این بازی همچنین در تاریخ ۱۹ ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ در مناطق دیگر عرضه خواهد شد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. OmiD2H گفت:

  بنده حقیر هیچ وقت با این بازی ارتباط بر قرار نتونستم بکنم…
  MK
  Tekken
  Eek!

  5Thumb up 3Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت