گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی‌های بیشتری برای پلی‌استیشن وی‌آر تا پیش از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد

بازی‌های بیشتری برای پلی‌استیشن وی‌آر تا پیش از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد

بر هیچ‌کس پوشیده نیست که واقعیت مجازی یکی از بخش‌های مهم تجارت سونی در زمینه بازی‌های ویدئویی است و این شرکت امید زیادی به آن دارد. اگر تاکنون به این نکته شک داشتید، باید به اطلاعتان برسانیم که سونی در نظر دارد تا بیش از ۱۰۰ بازی تا پیش از سال ۲۰۱۹ میلادی برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر خود منتشر کند.

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) با انتشار بیانیه‌ای به نیکی (Nikkei)، اعلام کرد که آن‌ها در نظر دارند تا اتمام سال ۲۰۱۸ میلادی و پیش از سال ۲۰۱۹، فهرست بازی‌های هدست پلی‌استیشن وی‌آر را از ۱۵۰ بازی به ۲۸۰ عنوان برسانند. بنابراین و با یک حساب و کتاب ساده، می‌توانیم به این نکته پی ببریم که شرکت ژاپنی سونی تصمیم دارد تا در طول سال جاری میلادی، بیش از ۱۳۰ بازی برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر منتشر سازد.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی این تولیدکننده، تاکنون بیش از ۲ میلیون دستگاه از این هدست در بازار فروخته شده است بنابراین بیش از ۲ میلیون مشتری برای سازندگان در بازار بازی‌های واقعیت مجازی وجود دارد. این مهم کمک شایانی به بازی‌سازان مستقل و کسانی که طرح‌های جدیدی برای یک بازی ویدئویی دارند، خواهد کرد.

در حال حاضر، شرکت‌های متعددی وجود دارند که برخی بازی‌های پیشتر عرضه شده خود را با این هدست قابل بازی می‌کنند. شرکت بتسدا (Bethesda) یکی از شرکت‌های مشتاق این زمینه است گرچه بازی Resident Evil VII مهم‌ترین بازی عرضه شده برای این هدست واقعیت مجازی محسوب می‌گردد که تحول‌های زیادی را به وجود آورد.

بدون شک، این افزایش تولید بازی‌های ویدئویی به دلیل محبوبیت رو به رشد این هدست در بازار است. هدست پلی‌استیشن وی‌آر سال گذشته میلادی روانه بازار شد و تاکنون بیش از دو میلیون دستگاه در بازار فروخته شده است.

این خبر چند روز پس از انتشار خبر افزایش تعداد تولید این دستگاه از سوی شرکت سونی، منتشر شده است. همچنین باید اشاره کنیم که سونی مدتی قبل هم اعلام کرد که تصمیم دارد تا بازی‌های بزرگ و سطح بالای (AAA) جدیدی را برای این هدست ساخت و به بازار عرضه کند.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت