شایعه: نسخه بازسازی شده Burnout Paradise برای پلی‌استیشن ۴ در ژاپن منتشر خواهد شد

۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵

پیش از پایان سال ۲۰۱۷ میلادی، شاهد انتشار گزارشی مبنی بر انتشار نسخه بازسازی شده و HD بازی Burnout Paradise برای کنسول‌های نسل هشتمی بودیم. مدتی بعد هم شایعه دیگری منتشر شد که حاکی از عرضه این نسخه برای کنسول موفق نینتندو سوییچ داشت.

امروز اما، اطلاعات دیگری دست به دست در اینترنت می‌چرخند که بنابر آن، نسخه بازسازی شده این بازی ماشین‌سواری محبوب، ابتدا در ژاپن و بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

بر اساس گزارش‌های جدید که بر اساس اطلاعاتی که از طریق حساب کاربری توییتر Renka_schedule بدست آمده و به بازی‌های ویدئویی که در ژاپن منتشر خواهند شد اشاره داشته، نسخه بازسازی شده و HD بازی محبوب Burnout Paradise به کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد آمد. این بازی که همانطور که پیش‌بینی می‌شد Burnout Paradise HD Remaster نام دارد، در تاریخ جمعه ۲۵ اسفند ماه (۱۶ مارس ۲۰۱۸ میلادی) به صورت فیزیکی در بازار ژاپن عرضه خواهد شد. گفته می‌شود که نسخه فیزیکی این بازی ۴۱۰۴ ین ژاپن معادل با ۳۶ دلار آمریکا قیمت خواهد داشت.

نخستین اطلاعاتی که منجر به ظهور شایعات عرضه نسخه بازسازی شده Burnout Paradise شد، از فروشگاهی برزیلی بدست آمد که گفته بود، این نسخه در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ماه (۱ مارس ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد.

بنابراین، می‌توان حداقل نسخه پلی‌استیشن ۴ Burnout Paradise HD Remaster را تائید شده دانست و باید منتظر ماند و دید که در نهایت این بازی بر روی چه پلتفرم‌های دیگری عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید