نسخه های کنسولی Portal 2 یکسان هستند

۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۳

نویسنده مشهور استودیوی Valve در گفتگو با CVG گفت که نسخه های کنسولی دومین شماره از این سری کاملا شبیه یکدیگر خواهند بود و فرقی میان آن ها وجود ندارد؛ اما در آینده اضافات و آپدیت های بیشتری برای نسخه PS3 آن عرضه خواهد شد.

چت فالیژک گفت که :

اگر شما نسخه های PS3 و Xbox 360 بازی Portal 2 را خریداری کنید و آن ها را در کنار هم قرار دهید ، می بینید که هیچ فرقی میان دو بازی دیده نمی شود و هر دو بازی های یکسانی هستند و محتوای بازی اصلی در هر 3 پلتفرم یکسان است.

او سپس از محدودیت های مایکروسافت در ایکس باکس لایو و صدور مجوز های آنلاین برای عرضه آپدیت بازی ها بر روی ایکس باکس 360 انتقاد کرده و معتقد است که Valve برای عرضه آپدیت Portal 2 بر روی X360 کار پر پیچ و خمی را در پیش روی خود می بیند.

او توضیح می دهد :

بر روی پلی استیشن 3 ما به راحتی می توانیم بازی را آپدیت کنیم و نیازی به راه های پر پیچ و خم و امنیتی دردسر ساز نیست. همچنین با این آپدیت ها می توانیم نسخه های PS3 و PC را به راحتی آپدیت کنیم و کاری کنیم که کاربران این دو پلتفرم بتوانند با هم به صورت آنلاین بازی کنند.

پس ما در آینده و پس از عرضه بازی برنامه های زیادی برای عرضه آپدیت های فراوان بر روی PS3 داریم و می توانیم با خیال آسوده و بسیار راحت چیزی را که مد نظرمان است و دوست داریم ، پیاده سازی کنیم.

امیدواریم که مایکروسافت به زودی محدودیت ها و خط قرمز های Xbox LIVE را کمتر کند تا بازی کننده های کنسول Xbox 360 بتوانند لذت بیشتری را در بازی های آنلاین ببرند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید