گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: نگاهی به قبیله Cree در Civilization VI: Rise and Fall

تریلر
تماشا کنید: نگاهی به قبیله Cree در Civilization VI: Rise and Fall

بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization VI یکی از قبایل بومی آمریکا به نام Cree را به بازی اضافه می کند که این قبیله به وسیله شخصی به نام Cheiftan Poundmaker رهبری و هدایت می شود.

بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization VI در ماه فوریه برای این عنوان در دسترس خواهد بود. این بسته الحاقی تغییرات بسیاری را در بازی ایجاد می کند. از جمله مهمترین این تغییرات می توان به مواردی چون تغییر و گسترش بخش سیاست‌ها، سیستم‌های مربوط به حکومت ها و در نهایت تمدن، یگان و ساختمان‌های مذهبی جدید اشاره کرد. از جمله تمدن‌های جدیدی که به وسیله این بسته الحاقی شاهد آن خواهیم بود، یکی از قبایل بومی آمریکا با نام Cree است. این قبیله به وسیله شخصی به نام Cheiftan Poundmaker رهبری می شود.

شاید شما با شخصیت Cheiftan Poundmaker آشنایی نداشته باشید؛ وی ابتدا عضو قبیله Black Fort بوده ولی بعد‌ها به دلایلی به قبیله Cree وارد شد تا در مذاکرات این قبیله برای امضای صلح نامه با کانادایی‌ها به آن‌ها کمک کند. اما دولت کانادا که گمان می کرد Pundmaker شورشی را به راه انداخته(در صورتی که این گونه نبود) به قبیله Cree حمله کرد. Poundmaker قادر بود تا در این مبارزه کانادایی‌ها را به عقب نشینی وادار کند و در این هنگام دولت کانادا حاضر شد تا با قبیله Cree و شخص Pounmaker برای صلح مذاکره کند اما این مذاکره نقشه ای بود تا دولت کانادا Poundmaker را بازداشت کرده و به زندان بیاندازد. وی مدت یک سال در زندان بود و زمان کوتاهی پس از این که از زندان آزاد شد درگذشت.

یگان ویژه قبیله Cree که Okihtcitaw نام دارد، جایگزین یگان Scout می شود و به همین دلیل این یگان قدرت مبارزه بیشتری داشته و به صورت رایگان قابل ارتقا می باشد. یکی از ارتقاهای منحصر بفرد این یگا،ن Mekewap نام دارد که باعث افزایش تولید و جمعیت تمدن شده و هنگامی که این یگان‌ها در نزدیکی منابع ارزشمند قرار گیرند، غذا و طلای اضافی ارائه می دهند.

یکی از قابلیت‌های ویژه Pundmaker قابلیت Favorable Terms است که باعث افزایش دید سیاسی شده و به وسیله آن می توانید هنگام تجارت با سایر شهر‌ها که دارای اردوگاه و مراتع هستند، غذای بیشتری به دست آورید در حالی که به وسیله تجارت با شهر‌هایی که فاقد اردوگاه یا مراتع باشند، طلای اضافه دریافت خواهید کرد. یکی دیگر از مزایای منحصر بفرد تمدن Cree قابلیت Nihithaw می باشد که می توانید با توسعه ساختمان pottery مسیر‌‌های تجاری اضافه ای بسازید و تاجر تمدن در این مسیرهای تجاری ساخته شده، در اولین حرکت خود می تواند به اندازه سه شش ظلعی جابجا شود. بنابراین این که تاجر خود را به کجا بفرستید بسیار تصمیم مهم و چالش برانگیزی است.

حال به تازگی تصاویر و تریلر جدیدی از بسته الحاقی Rise and Fall منتشر شده است که در آن‌ها، نگاهی خواهیم داشت به قوم Cree در بازی Civilization 6. شما می توانید تریلر و تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization 6 در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۸(پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶) در دسترس خواهد بود.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. 2K.Firaxis گفت:

    چیز جالبی نبود این یکی. منتظر بقیه هستیم همچنان

    1Thumb up 1Thumb down
  2. Blackwolf گفت:

    دیگه ایرانو تو دی ال سی دادن بقیه مهم نی ایندفعه خوبیش اینه بجا داریوش کوروشو گذاشتن In Love In Love

    1Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت