گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

انتظار می‌رود تا ماه آپریل ۲۰۱۹ میلادی ۳۷ میلیون نسخه از نینتندو سوئیچ فروخته شود

انتظار می‌رود تا ماه آپریل ۲۰۱۹ میلادی ۳۷ میلیون نسخه از نینتندو سوئیچ فروخته شود

کنسول نینتندو سوئیچ برای شرکت نینتندو بسیار موفقیت آمیز بوده است و این شرکت امید زیادی دارد که کنسول ترکیبی خود تا ماه آوریل ۲۰۱۹ ، ۳۷ میلیون واحد دستگاه فروش داشته باشد.

نینتندو این پیش‌بینی را کرده است ، طبق مصاحبه روزنامه Kyoto Shimbun با آقای تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) رئیس شرکت نینتندو مشخص شد که این شرکت تا ماه آوریل ۲۰۱۹، فروش ۳۷ میلیون واحد خود را پیش‌بینی کرده است. بر طبق صحبت‌های آقای کیمیشیما این شرکت انتظار دارد در سال ۲۰۱۸ ، ۲۰ میلیون نسخه دیگر از کنسول سوئیچ را بفروشد و به فروش ۳۷ میلیونی که پیش بینی کرده است نزدیکتر شود.

او افزود که عملکرد سوئیچ از انتظارات فراتر رفته است و این شرکت در حال تلاش برای ساختن عناوین بیشتر و همچنین روش‌های جدید در بازی‌ها می‌باشد. یکی از نکاتی که به کنسول‌های ترکیبی کمک می‌کند ، پشتیبانی از عناوین Third Party است و استدیو بتسدا در آن برجسته است. طبق گفته بتسدا (Bethesda) به دلیل انتشار عناوین مختلف برای کنسول‌های ترکیبی ، این شرکت  مورد حمایت کامل نینتندو قرار گرفته است.

همچنین بتسدا افزود که آنها برای دنبال کردن Wolfenstain 2 برنامه‌ای ندارند اما اگر کاری انجام بدهند آن را با مردم به اشتراک خواهند گذاشت. یکی از اعضای این شرکت گفته است: ما واقعا برای راه‌اندازی بازی‌های خود بر روی سوئیچ خوشحالیم و نینتندو شریک فوق‌العاده‌ای برای ما می‌باشد. طرفداران نینتندو حمایت ویژه و هیجان انگیزی را برای بازی‌ها دارند و ما امیدواریم که آن ها از کاوش در Skyrim و نابودی شیاطین در DOOM و جنگ با نازی‌ها در Wolfenstain 2 لذت ببرند.

ما هنوز هیچ چیزی برای انتشار Wolfenstain 2 بر روی سوئیچ اعلام نکرده‌ایم اما اگر اعلام کردیم به شما اجازه می‌دهیم در این مورد بیشتر بدانید.

در حالی که نینتندو پیش بینی کرده است که تا آوریل ۲۰۱۹ ، ۳۷ میلیون واحد فروش خواهد داشت با این حال نینتندو انتظار دارد در کنسول های ترکیبی به کنسول Wii ( که فروش ۱۰۰ میلیون واحدی را دارد) برسد. با توجه به انتظارات نینتندو این شرکت گفته است این درست است و ما می‌خواهیم با بالابردن پایه و اساس نینتندو سوئیچ سطح آن را از کنسول Wii بالاتر ببریم.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

 1. PSFAN@COD گفت:

  یعنی نینتندو تا سال ۲۰۱۹ از مایکرو تو کل این سالا بیشتر می فروشه ، داشتن محتوای برتر بهتر از اجرای بازی با کیفیت ۴کی است

  13Thumb up 4Thumb down
 2. Hesam گفت:

  مثل همیشه فوق العاده
  امیدوارم همینطور این فروش بی نظیر رو ادامه بده
  الحق که سوییچ بهترین کنسول تاریخه Cool Yes

  4Thumb up 0Thumb down
 3. MASOUd 1000 گفت:

  واسه کودکان چی بخریم
  جواب نینتندو سوییچ

  0Thumb up 4Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت