گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نینتندو سوئیچ فروش Wii U در بازار ژاپن را پشت سر گذاشت

اخبار بازی ها
نینتندو سوئیچ فروش Wii U در بازار ژاپن را پشت سر گذاشت

همانطور که انتظار می‌رفت، نینتندو سوئیچ توانست بطور رسمی فروش Wii U در بازار ژاپن را پشت سر بگذارد.

کنسول نینتندو سوئیچ توانسته است، به نقطه‌ای برجسته در بازار فروش دست پیدا کند؛ با اینکه این موفقیت در بازار جهانی نیست ولی در بازار ژاپن موفقیت بزرگی است. نینتندو تنها در ۹ ماه توانست ۳٫۳ میلیون نسخه از نینتندو سوئیچ بفروشد، چیزی که Wii U پس از گذشت ۵ سال به آن دست یافت.

Wii U از دسامبر ۲۰۱۲ تا تا دسامبر ۲۰۱۷ توانست ۳٫۳ میلیون کنسول بفروش برساند، آماری که نینتندو سوئیچ پس از ۹ ماه (از مارس ۲۰۱۷) توانست به آن دست پیدا کند.

بنابراین موفقیت های کنسول نینتندو سوئیچ ادامه دار خواهد بود، بطوری که حتی از فروش سال اول کنسول پلی استیشن ۲، موفقیت بیشتری کسب کرده و به آمار فروش ۱۰ میلیون نسخه در سطح جهان رسیده است.

در پی موفقیت های کسب شده، تاتسومی کیمیشیما اذعان داشت که نینتندو انتظار دارد کنسول نینتندو سوئیچ در طول سال مالی جاری به فروش ۲۰ میلیون واحد دست پیدا کند.

این بدان معنی است که کنسول نینتندو سوئیچ، که از ماه مارس وارد بازار شده است توانسته است از بقیه کنسول های نینتندو، در بازار ژاپن پیشی بگیرد. این اتفاق می تواند یک خبر بد برای نینتندو باشد که ثابت می کند کنسول Wii U نتوانست در بازار موفق عمل کند، ولی موفقیتی بزرگ برای نینتندو سوئیچ و شرکت نینتندو حساب می شود.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت