تاریخ انتشار نسخه اکس باکس وان Flying Tigers: Shadows Over China مشخص شد

۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵

استودیوی Ace Maddox به تازگی تاریخ انتشار رسمی عنوان Flying Tigers: Shadows Over China را مشخص کرده است. این عنوان اوایل ماه ژانویه برای کنسول اکس باکس وان در دسترس خواهد بود.

Flying Tigers: Shadows Over China یک عنوان اکشن و به سبک مبارزات هوایی است که شما را دقیقا در میانه جنگ جهانی دوم و عملیات جبهه چین برمه و هند قرار می دهد؛ عملیاتی که آمریکا در سال ۱۹۴۱ تصمیم می گرد تا از چین در برابر حملات کشور ژاپن دفاع کرده و به همین دلیل شاهد درگیری و مبارزات بسیاری میان نیروهای هوایی آمریکا و ژاپن هستیم. علاوه بر بخش داستانی، Flying Tigers دارای بخش چند نفره نیز هست که از شانزده بازیکن پشتیبانی می کند.

Flying Tigers: Shadows Over China در ماه مه ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و حال به تازگی استودیوی Ace Maddox اعلام کرده است که نسخه اکس باکس وان این عنوان نیز در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸(جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶) در دسترس خواهد بود. به همین مناسبت تصاویر جدیدی از عنوان Flying Tigers: Shadows Over China به همراه تصویری از رابط کاربری(داشبورد) کنسول اکس باکس وان با طرح این عنوان(تصویر گرفته شده توسط موبایل) را منتشر کرده است که شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

 

عنوان Flying Tigers: Shadows Over China هم اکنون با قیمت ۱۸٫۹۹ دلار قابل پیش خرید است و با پیش خرید آن قادر خواهید بود تا همین حالا این عنوان را پیش دانلود کرده و در زمان انتشار آن را تجربه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید