طراح بازی‌های BioShock و Prey به شرکت ۲K پیوست

۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵

بر اساس اطلاعات موجود در پروفایل کاربری شاون الیوت (Shawn Elliott)، این طراح بازی‌های ویدئویی استودیوی آرکان (Arkane Studios) – که ساخت بازی‌هایی نظیر Dishonored Prey را در کارنامه داشته است – را ترک کرده و به شرکت ۲K Games پیوسته است. الیوت عضوی از تیم توسعه استودیوی جدید شرکت ۲K خواهد بود که در ایالت نواتو، کالیفرنیا تاسیس شده است.

الیوت، که زمانی در استودیوی Irrational Games هم مشغول به کار بوده، به این استودیوی جدید (هنوز نامی برای این استودیو مشخص نشده است) به عنوان مسئول ساخت سیستم مبارزات بازی‌ای که آن‌ها در حال ساختش هستند، پیوسته است.

شایعات حاکی از آنند که این استودیو بر روی ساخت دنباله سری بازی‌های محبوب BioShock کار می‌کند و به همین منظور، شرکت ۲K Games در حال تکمیل تیم توسعه آن است.

می‌دانیم که شرکت ۲K Games در ماه‌های اخیر مشغول تکمیل و نوسازی تیم‌های توسعه خود بوده است اما با این حال، آن‌ها هیچ اشاره‌ای به استودیوی جدید خود و همچنین نخستین پروژه آن‌ها نداشته‌اند.

اگر شایعات ساخت بازی جدیدی از سری BioShock حقیقت یابد، به نظر می‌رسد که استخدام شاون الیوت توسط شرکت ۲K Games کاری عقلانی باشد چراکه وی زمانی در استودیوی Irrational Games حضور داشته و در ساخت نسخه‌هایی از این مجموعه نقش داشته است. وی به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان و طراحان ماموریت‌های این سری موفق نقش داشته است.

شرکت ۲K Games چند سال قبل هم با تاسیس استودیوی هنگار ۱۳ (Hangar 13) دنباله یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های خود، یعنی مجموعه Mafia، را ساخت و پیش‌بینی می‌شود که چنین رویه‌ای را هم برای دیگر مجموعه محبوب خود در نظر گرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید