پنج زبان جدید به بازی Pyre افزوده شد

۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵

به طور معمول، عدم بومی‌سازی بازی‌های ویدئویی برای مناطق بزرگ جهان، مانع از تجربه عمده آن توسط بازیکنان سراسر جهان می‌گردد؛ به همین منظور، استودیوی سوپرجاینت گیمز (Supergiant Games)، سازنده بازی Pyre، پنج زبان بزرگ و جدید به این بازی افزوده است که شامل زبان‌های چینی، فرانسوی، روسی، آلمانی و اسپانیایی می‌شود. با این حال، این زبان‌ها فعلاً برای نسخه کنسولی این بازی زیبا در دسترس قرار نگرفته است.

این خبر، اوایل امروز از طریق وبلاگ رسمی استودیوی سوپرجاینت گیمز منتشر شد و به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی تازه بازی Pyre برای تمامی دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی آن در دسترس قرار دارد. با این حال، اگر در زمره کسانی هستید که نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی را تهیه کرده‌اند، برای دسترسی به این زبان‌ها باید تا سال آینده میلادی صبر کنید. اگرچه هنوز بازه زمانی عرضه این به‌روزرسانی مشخص نشده است و سازندگان تنها به ذکر «اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی» بسنده کرده‌اند.

داستان بازی Pyre در رابطه با گروهی از تبعید شدگان است که به منظور رهایی و آزادی خود باید در سلسله مسابقاتی شرکت کنند. گیم‌پلی این بازی ترکیبی از اکتشاف در جهان خلق شده آن با تصمیمات فردی بازیکن است که در نهایت بر روی داستان و پیشبرد آن تاثیر خواهد گذاشت. مبارزات این بازی متشکل از گروه‌های سه نفره است که در آن بازیکنان باید تلاش کنند تا شعله‌های آتش رقیب را خاموش کنند. البته باید اشاره کنیم که در بازی Pyre بازیکنان قادر خواهند بود تا به پیکربندی تیم خود و همچنین ارتقا و بروزرسانی شخصیت‌های خود نیز بپردازند.

بازی Pyre پس از عرضه با واکنش بسیار مثبت منتقدان و بازیکنان روبرو شد و از وب‌سایت گیمفا هم نمره خوب ۷ را بدست آورد. از این نشانی می‌توانید نقد «حسین صدری» بر این بازی را بخوانید.

لازم به ذکر است که به‌روزرسانی مورد بحث، تنها به‌روزرسانی رایگان عرضه شده برای این بازی نیست و اوایل سال جاری میلادی، استودیوی سوپرجاینت گیمز، به‌روزرسانی رایگانی برای بازی Pyre را که True Nightwing نام دارد، منتشر ساخت که دو ساعت موسیقی و حالت «مرد آهنی» را به این بازی افزود.

بازی زیبای Pyre در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • ALI POWER 1382 گفت:

    هر وقت چنین خبرهایی میشنوم و می خونم دلم به درد میاد که چرا نباید هیچ سازنده ای از زبان فارسی پشتیبانی کنه ۲ بازی بود که بعد از تموم کردنشون اه بلندی کشیدم یکی انچارتد ۳ بود که از تمام زبانهای رایج دنیا پشتیبانی می کرد جز فارسی البته بنده ی حقیر زبان بازی رو ترکیه گذاشتم چون خودم ترکم و نصف صحبت های بازی رو تقریبا فهمیدم در بازی خدای جنگ اسیشن هم چنان اتفاق مشابهی افتاد

    0
    0