Max: The Curse of Brotherhood هم‌اکنون در دسترس نینتندو سوئیچ قرار دارد

۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۸

فلش‌بالب گیمز (Flashbulb Games) و استیج کلیر استودیوز (Stage Clear Studios) با همکاری یکدیگر اقدام به انتشار Max: The Curs of Brotherhood برای نینتندو سوئیچ کرده‌اند.

Max: The Curse of Brotherhood برروی سوئیچ مانند دیگر عناوین این کنسول از قابلیت بازی به دو صورت با پایه (Docked) و دستی بهره می‌برد. همچنین به لطف صفحه‌ی لمسی سوئیچ شما می‌توانید با دقت بیشتری به محیط بازی شکل بدهید.

Max: The Curse of Brotherhood عنوان پازل پلتفرمری است که شما را در نقش فردی به نام Max قرار می‌دهد که در تلاش برای یافتن برادر دزیده‌ شده‌اش یعنی Felix است. با استفاده از نشانه‌گر جادویی Max، شما قادر هستید که محیط بازی را برای حل پازل‌ها و معماهای محیطی شکل دهید.

Max: The Curse of Brotherhood هم‌اکنون با قیمت ۱۵ دلار به‌صورت دیجیتالی در دسترس نینتندو سوئیچ قرار دارد و دموی رایگانی نیز از آن موجود بوده که اگر در خرید آن شک دارید، می‌توانید امتحانش کنید. این بازی پیش از این در دسامبر ۲۰۱۳ برای ایکس‌باکس وان و سپس برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شده و نهایتاً در ماه گذشته هم به پلی‌استیشن ۴ راه یافته بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • ALI POWER 1382 گفت:

    بابا یه شرکت میاد بازی مثل Hellblade میسازه ادم دهنش وا می مونه یه سری شرکت هم هستن بازی میسازند که نه بچه ی ۱۴ ساله مثل من بازیش می کنه نه یه ادم بزرگ نمی دونم شاید نگاه من اشتباهه

    0
    0