گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران تمدید شد

مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران تمدید شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران که امروز اول دی ماه به پایان می‌رسید، تا ۱۵ دی ماه تمدید شد.

به دلیل استقبال قابل توجه بازی‌سازان از سراسر کشور، به ویژه در روزهای پایانی مهلت ارسال آثار، سایت جشنواره در ساعاتی با مشکلات فنی به‌دلیل فشار بالای ارسال آثار مواجه شد. به همین دلیل و در جهت برقراری عدالت و امکان رقابت تمام پروژه‌های بازی‌سازی سراسر کشور در جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، مهلت ارسال آثار تا ۱۵ دی ماه تمدید می‌شود. با این تمدید همچنین فرصت بیش‌تری به نمایندگان ادارات کل ارشاد استان‌ها داده می‌شود تا اطلاع‌رسانی کامل‌تری را برای جشنواره انجام دهند.

بازی‌سازان علاقه‌مند به حضور در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به صورت الکترونیکی و مطابق با فراخوان اعلام شده، از طریق سایت این جشنواره به نشانی tehrangamefestival.ir ارسال کنند.

با توجه به زمان باقی‌مانده تا برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران (۱۹ اسفند ماه) و فرایند طولانی داوری‌های داخلی و بین‌المللی، ۱۵ دی ماه آخرین فرصت دریافت آثار خواهد بود و این مهلت دیگر تمدید نمی‌شود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت