گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اطلاعات و تصاویر جدیدی از Valkyria Chronicles 4 منتشر شد

اخبار بازی ها
اطلاعات و تصاویر جدیدی از Valkyria Chronicles 4  منتشر شد

به تازگی در مجله فمیتسو (Famitsu) اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی مورد انتظار Valkyria Chronicles 4  شده و در کنار آن شاهد معرفی چندین شخصیت جدید هم هستیم.

آنجلیکا فارنابی (Angelica Farnaby) یک شهروند است که توسط جوخه ای (Squad E) در گشت زنی‌ها پیدا شده است. او حافظه‌اش را از دست داده و به آشپزی، لباسشویی و به طور کلی تمیزکاری مشغول است. او شخصیت بسیار مثبتی دارد و بسیار هم مهربان است و این باعث شده تا همیشه هوای اطرافیان خود را داشته باشد، به همین جهت در میان سربازان خیلی زود محبوبیتی باورنکردنی پیدا کرده است. اعضای جوخه ای روی او لقب انجی (Angie) را گذاشته‌اند. او خیلی زود نقش یک شفابخش را در جوخه ای پیدا می‌کند، و بین سربازان زخمی این جوخه به یک فرشته نجات می‌ماند و حتی در کنار Valkyria جدید، یعنی کلایمریا (Clymaria) هم بنا به دلایل نامعلوم دیده شده است. رابطه او با جادوگر توفان‌های برفی (Witch of the Snowstorms) هنوز نامعلوم باقی مانده است.

کرن سوییچکوت (Karen Switchcoat) پرستار جوخه ای است. او به محض آن که نمرات خوبی از دانشگاه پزشکی دریافت می‌کند، به علت وضع نابسامان خانه مجبور می‌شود داوطلبانه به میادین جنگ برود. از آن جایی که او در خانواده‌ای مردسالار پرورش یافته، خوب بلد است چطور باید با مردها رفتار کند. او معمولاً وظیفه نگهداری و بهبود وضع سربازانی که در میدان جنگ مجروح می‌شوند را بر عهده دارد و زخم‌های آنان را التیام می‌بخشد، ولی با لبخند خود از لحاظ روحی هم به آنان امید می‌دهد.

راگناروک (Ragnarok) هم نماد و سگ پزشکی جوخه ای است. او سگی ولگرد بوده که توسط کلاود (Claude) پیدا شده است. او مغرور و شجاع است و حتی در وسط میدان جنگ هم باکی از نجات سربازان زخمی ندارد و بدون ترس به کمک آنان می‌رود. به نظر او نمی‌تواند افراد ضعیف و کم توان را نادیده بگیرد.

مینروا ویکتور (Minerva Viktor) کاپیتان جوخه اف (Squad F) است، که حسابی به جوخه ای نزدیک محسوب می‌شود. او روحیه جوانمردی و خویشتنداری سنتی را تحسین می‌کند و در برابر زیردستان خود هم بسیار اجتماعی و خوب برخورد می‌کند. ولی زمانی که او و کلاود هر دو در یک مدرسه نظامی مشغول به خدمت بودند، حسابی با هم به مشکل برمی‌خورند.

همچنین اطلاعات جدیدی در مورد سیستم پیشروی بازی به دست آمده است. آماده شدن در پایگاه خودی برای موفق شدن در میادین جنگ، ضروری است. قبل از هر حمله، بازیکن باید با استفاده از امکانات مختلف توان نبرد گروهان‌ها را افزایش دهید. در میان این امکانات و مکان‌ها، زمین‌های تمرین وجود دارند که هسته اصلی سیستم پیشروی در بازی هستند.

سطح‌های به دست آمده در زمین‌های تمرین برای تمامی سربازان یک کلاس است، نه فقط یک سرباز خاص در یک کلاس. وقتی هر کلاس سطحش بالاتر می‌رود، شما امتیازهای مهارتی تحت عنوان Orders را کسب خواهید کرد به همراه پتانسیل‌های جدید. وقتی هم به یک سطح خاص برسید می‎‌توانید آن کلاس را وارد سطح پیشرفته کنید.

مثلاً دیده ورها می‌توانند به کلاس دیده ور پیشرفته (Scout Elite) تبدیل شوند که به یک تفنگ شکاری مجهز به نارنجک انداز دسترسی پیدا خواهند کرد. کلاس شوک دهندگان به شوک دهندگان پیشرفته (Shocktrooper Elite) تبدیل خواهند شد که در این صورت یک اسلحه آتش افروز به دست خواهند آورد که می‌تواند سنگرهای دشمنان را نابود کند. تک تیراندازها می‌توانند به تک تیراندازهای پیشرفته (Sniper Elite) تبدیل شوند که اسلحه آن‌ها در این حالت سه تیر شلیک می‌کند و قوی‌تر است و حتی قابلیت ضدحمله را هم دارد! سواره نظام‌ها به سواره نظام‌های پیشرفته (Lancer Elite) تبدیل می‌شوند که می‌توانند از نیزه‎‌هایی استفاده کنند که یک منطقه را تحت تاثیر قرار خواهد داد. مهندسان به مهندسان پیشرفته (Engineer Elite) تبدیل می‌شوند که کیت تعمیر خودروی آن‌ها انرژی بیشتری را بازیابی می‌کند. در نهایت، نارنجک پرتاب‌کن‌ها به نارنجک پرتاب‌کن‌های پیشرفته (Grenadier Elite) تبدیل می‌شوند که به صورت کلی توانایی اصلی آن‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که نام اصلی برای کلاس‌های پیشرفته Ryohei است که شکارچی (Hunter) نام دارد، ولی از آن جایی که این شیوه در Valkyria Chronicles هم استفاده شده بود، به Elite تبدیل شده‌اند و خود سگا (Sega) هم در نسخه غربی بازی همین کار را خواهد کرد.

دستورات (Orders) اعمال ویژه‌ای هستند که کلاود در میدان نبرد می‌تواند انجام دهد که تاثیرات بزرگی دارند مثلاً قدرت یک سرباز خاص به کمک آن بیشتر می‌شود. دستورات را می‌توان با ارتقای سطح یا حتی صحبت با افرادی خاص در پایگاه، به دست آورد. برای به دست آوردن آن‌ها از طریق روش دوم، باید از امتیاز تجربه (XP) استفاده کرد.

پتانسیل‌ها (Potentials ) قابلیت‌هایی هستند که وابسته به شخصیت هر عضو جوخه است. بعضی از آن‌ها به صورت پیش فرض در دسترس بوده و برخی هم با ارتقای سطح به دست خواهند آمد. وقتی شرایط در میدان نبرد به شکل مطلوب و مورد نیاز پتانسیل‌ها باشد، احتمال دارد که به صورت خودکار خودشان فعال شوند. شخصیت‌های مختلف پتانسیل‌های مختلف دارند، که این کاملاً به شکلی جدا از پتانسیل‌های مثبت به نمایش در می‌آید.

در بخش فرماندهی بازیکن می‌تواند آمار دقیق هر عضو جوخه را بررسی کند، پتانسیل‌های آن‌ها را مشاهده کند یا حتی تجهیزات آن‌ها را تغییر دهد.

در نهایت، جزئیات بیشتری از ماموریت Joint Operation with Squad 7 که در نسخه کلکسیونی این بازی در ژاپن وجود خواهد داشت منتشر شده است. در این مرحله، به دستور سیفر جان تونزهند (Jean Townshend) جوخه ای به پایتخت گالیا (Gallia) فرستاده می‌شود و آن جا شانه به شانه در کنار جوخه ۷ (Squad 7) خواهند جنگید.

بازی Valkyria Chronicles 4 علاوه بر ژاپن، در اروپا و آمریکای شمالی هم عرضه خواهد شد. در ژاپن، این بازی فقط برای پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد پس طرفداران این بازی در ژاپن که اکس باکس وان دارند، حسابی ناامید خواهند شد. تاریخ انتشار نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی در نیمه دوم ماه مارس سال ۲۰۱۸ است و نسخه نینتندو سوییچ هم در فصل تابستان منتشر خواهد شد. در غرب، این بازی به جز پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ برای اکس باکس وان هم عرضه خواهد شد. نسخه غربی این بازی هم در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد ولی زمان دقیق آن مشخص نیست.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت