عرضه بروزرسانی جدید ELEX با محوریت کنسول‌های میان نسلی

۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲

بازی Open – World و شبیه به سری سولز (Souls) استودیوی پیرانیا بایتس (Piranha Bytes) مدتی است که عرضه شده ولی اگر به دنبال تجربه آن با کیفیت بالاتر روی کنسول میان نسلی خود بودید، باید بدانید که به تازگی بروزرسانی جدیدی برای این عنوان با محوریت این کنسول‌ها منتشر شده است.

اخیراً و طی یک کنفرانس که استودیوی سازنده برگزار کرده است، اعلام شده که بروزرسانی جدیدی برای ELEX عرضه شده که تغییرات مختلفی را در بازی به منظور ایجاد توازن بیشتر در بازی ایجاد می‌کند و حتی یک حالت آسان‌تر را هم به بازی اضافه می‌کند تا کسانی که دوست دارند تا بیشتر در دنیا و داستان این بازی غرق شوند، راحت‌تر بتوانند این کار را انجام دهند.

ولی به هر حال اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی این بروزرسانی جدید، استفاده از قدرت بیشتر کنسول‌های میان نسلی یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس باکس وان اکس برای ارائه یک تجربه بصری بهتر به بازیکنان است. نکته جالب در این میان اما آن است که عبارت “اجرا با کیفیت ۴K” فقط برای نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بازی ذکر شده و برای نسخه اکس باکس وان اکس، فقط به عبارت “افزایش رزولوشن” بسنده شده است. یکی از برداشت‌های احتمالی آن است که این بازی روی اکس باکس وان اکس علی رغم سخت‌افزار قوی‌تر این کنسول نسبت به پلی‌استیشن ۴، با کیفیت ۴K اجرا نخواهد شد. همچنین بازی روی هر دو نسخه برای کسانی که به نمایشگرهای فول اچ دی دسترسی دارند، از تکنیک supersampling استفاده خواهد کرد.

این بروزرسانی برخی دیگر از مشکلات بازی مثل مشکلات گرافیکی و مسائلی مثل باگ‎‌های مختلف و گلیچ‌ها هم برطرف شده و حتی زبان چینی هم به بازی افزوده شده است. این بازی در ماه اکتبر منتشر شده بود و در زمان انتشار، به دلیل داشتن مشکلات مختلف به موفقیت خیلی خاصی نرسید ولی شاید به لطف بهبودهای گرافیکی روی کنسول‌های میان نسلی، افراد بیشتری به آن جذب شوند و آن را خریداری کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید