گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ آغاز تست بتای عمومی Dissidia Final Fantasy NT در غرب مشخص شد

اخبار بازی ها
تاریخ آغاز تست بتای عمومی Dissidia Final Fantasy NT در غرب مشخص شد

بالاخره تاریخ شروع تست بتای عمومی بازی Dissidia Final Fantasy NT در اروپا و آمریکای شمالی معلوم شده است! با ادامه این خبر همراه گیمفا باشید.

اسکوئر اینکس (Square Enix) به تازگی اعلام کرده که یک تست بتای عمومی برای بازی Dissidia Final Fantasy NT در نواحی غربی جهان برگزار خواهد شد که از تاریخ ۱۲ ژانویه سال ۲۰۱۸ (برابر با ۲۲ دی ماه سال جاری) شروع شده و تا تاریخ ۲۱ ژانویه سال ۲۰۱۸ (برابر با اول بهمن ماه سال جاری) ادامه خواهد یافت. این خبر، زمانی که گفته شده بود بتای عمومی این عنوان در ژاپن برگزار خواهد شد اعلام نشده بود. هنوز معلوم نیست که این بتای عمومی چه محتویاتی را از لحاظ استیج‌ها، شخصیت‌ها و حالت‌ها در بر خواهد داشت ولی قطعاً نسبت به بتای محدود بازی که در گذشته برگزار شده بود، حاوی محتویات بیشتری است.

این بازی قبلاً و در سال ۲۰۱۵ برای دستگاه‌های آرکید منتشر شده بود. در Dissidia Final Fantasy NT شخصیت‌های مختلفی چون نوکتیس (Noctis)، کلود استریف (Cloud Strife)، لایتنینگ (Lightning)، سفیروث (Sephiroth) و بسیاری دیگر از شخصیت‌های مجموعه Final Fantasy با هم به نبرد خواهند پرداخت. داستان این بازی البته نسبت به نسخه آرکید دستخوش تغییراتی شده و اطلاعات و پیش زمینه بیشتری برای مبارزات داده خواهد شد تا بازی یک کمپین داستانی جالب و پر و پیمان داشته باشد.

مبارزات بازی هم بیشتر روی مبارزه به شکل ۳ در برابر ۳ تمرکز دارد و البته مکانیزم‌های جدیدتر و پیچیده‌تری مثل سیستم شجاعت (Brave System) هم به آن اضافه شده است. بازی Dissidia Final Fantasy NT دقیقاً یک روز قبل از شروع تست بتای عمومی آن یعنی ۱۱ ژانویه (برابر با ۲۱ دی ماه سال جاری) در ژاپن منتشر خواهد شد. نسخه اروپایی و آمریکایی بازی هم در تاریخ ۳۰ ژانویه (برابر با ۱۰ بهمن) منتشر خواهد شد. این بازی منحصراً برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد و خبری از عرضه آن برای پلتفرم‌های دیگر نیست.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت