گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

حالت رقابتی جدیدی برای عنوان Street Fighter 5 Arcade Edition منتشر می شود

اخبار بازی ها
حالت رقابتی جدیدی برای عنوان Street Fighter 5 Arcade Edition منتشر می شود

شرکت کپکام به تازگی اعلام کرده است که هم زمان با انتشار عنوان Street Fighter 5 Arcade Edition بروز رسان جدیدی نیز عرضه می شود که این بروز رسان، حالت  Team Versus را به این عنوان اضافه می کند که بازیکنان می توانند در قالب تیم های پنج نفره با یکدیگر به رقابت بپردازند.

در حالت Team Versus بازیکنان می توانند تیم‌های پنج نفره تشکیل داده و در بازی Street Fighter 5 Arcade Edition با سایر اعضای تیم به رقابت بپردازند. البته این رقابت محدود به اعضای یک تیم نیست و هر تیم می تواند با سایر تیم‌ها به صورت تک به تک رقابت کرده تا زمانی که تیم برنده مشخص شود. شما می توانید قوانین و شرایط را قبل از شروع هر مسابقه تغییر داده و گزینه‌های مناسب را انتخاب کنید. به طور مثال می توانید تعداد بازیکنان هر تیم را مشخص کرده یا گزینه حذف پس از باخت را به مبارزه خود اضافه کنید. همچنین شخصیت‌های بازی دارای V Trigger های مختلفی خواهند بود که پیش از آغاز هر مسابقه می توانید آن را تغییر دهید.

البته می توانید با هوش مصنوعی بازی نیز رقابت کنید به این صورت که باید پنج شخصیت را برای تیم خود انتخاب کرده و سپس به صورت تک به تک با شخصیت‌های هوش مصنوعی مبارزه کنید. این موضوع به شما کمک می کند قبل از این که وارد رقابت‌های آنلاین شوید، کمی تمرین کرده و با شخصیت‌های بازی و نحوه مبارزات آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

اگرچه نسخه Arcade Edition خود دارای ویژگی‌های هیجان انگیزی است اما اگر با دوستان خود به طور روزمره به تجربه بازی‌های آنلاین می پردازید، حالت Team Versus mode گزینه بسیار خوبی خواهد بود. این بروز‌‌رسان برای دارندگان عنوان Street Fighter 5 رایگان بوده اما در صورتی که تا به حال این عنوان را تهیه نکرده اید، می توانید با خرید نسخه Complete Edition به محتویات اضافه آن از جمله حالت Team Versus دسترسی داشته باشید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

  1. LordMercy گفت:

    و تکن ۷ هنوز م Team Battle نداره…

    4Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت