حالت +AR به Pokemon Go اضافه شد

۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۳

حالت کاملاً جدیدی به نام +AR برای بازی موبایلی Pokemon Go معرفی شد. در این حالت بازیکنان می‌توانند به آرامی به پوکی‌مان ها نزدیک شوند تا آن‌ها را بگیرند.

هیچ شکی نیست که توسعه دهنده‌ی بازی جنجالی و بسیار محبوب Pokemon Go، استودیو Niantic Labs، در پشتیبانی از این بازی چیزی کم نگذاشته است و همواره با به‌روزرسانی های جدید، محتواهای تازه را به بازی اضافه می‌کند. از اضافه کردن پوکی‌مان های جدید گرفته تا بهبود ویژگی‌های قدیمی‌تر بازی، Niantic Labs پشتیبانی پایداری را برای بازی Pokemon Go فراهم کرده است. خبر خوب این است که به نظر نمی‌رسد Niantic Labs قصد داشته باشد به این زودی‌ها دست از پشتیبانی پیوسته‌ی خود بردارد چرا که این توسعه دهنده اعلام کرده است ویژگی واقعیت افزودنی بازی بروز رسانی خواهد شد و حالت +AR به آن اضافه می‌شود. با این قابلیت جدید پوکی‌مان های نزدیک شما در رادار با اندازه‌های مختلف نمایش داده می‌شوند؛ به این صورت که پوکی‌مان های نزدیک‌تر با اندازه‌ی بزرگ‌تر و پوکی‌مان های دورتر از شما با اندازه‌ی کوچک‌تر نمایش داده می‌شوند. این قابلیت در حرکت نیز به شما کمک می‌کند. هنگامی که شما به یک پوکی‌مان نزدیک شوید اندازه‌ی آن بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود و با دور شدن شما از پوکی‌مان اندازه‌ی آن کوچک خواهد شد. علاوه بر این اکنون بازیکنان می‌توانند به آرامی به پوکی‌مان ها نزدیک شوند و آن‌ها را غافلگیر کنند. اگر شما موفق به انجام این کار شوید امتیاز اضافه‌ای تحت عنوان امتیاز Expert Handler را بعد از گرفتن پوکی‌مان دریافت خواهید کرد. یک کادر جدید نیز با این حالت به بازی اضافه می‌شود که میزان آگاهی پوکی‌مان از حضور شما را نمایش می‌دهد. پر شدن این کادر به معنای آن است که پوکی‌مان مورد نظر به حضور شما شک کرده است. گفتنی است که با پر شدن این کادر به صورت کامل، پوکی‌مان از حضور شما با خبر می‌شود و بازیکن باید با امتیاز اضافی خود خداحافظی کند.

حالت +AR هم اکنون برای کاربرانی که از آیفون ۶ اس یا مدل‌های بالاتر، که مجهز به آی او اس ۱۱ (IOS 11) باشد، استفاده می‌کنند در دسترس است. در حال حاضر هنوز خبری از آمدن این حالت به نسخه‌های اندرویدی نیست و +AR تنها برای یازدهمین نسخه‌ی آی او اس در دسترس است.

Pokemon GO در روز شانزدهم تیرماه سال ۱۳۹۵ برای دستگاه‌های اندرویدی و آی او اس منتشر شد و از موفقیت‌های بزرگ سال ۲۰۱۶ در زمینه اپلیکیشن های موبایلی به حساب می‌آید. اکنون با گذشت نزدیک به دو سال از انتشار آن،‌ با وجود این که دیگر مثل گذشته به Pokemon GO توجه نمی‌شود و این بازی ریزش کاربر داشته است، Pokemon GO هنوز هم طرفداران خاص خود را حفظ کرده است و روزانه هزاران کاربر فعال در سراسر دنیا دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید