تماشا کنید: عنوان ماجراجویی و اپیزودی The Council رسما معرفی شد

۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸

فوکوس هوم اینترکتیو (Focus Home Interactive) و استودیوی بیگ بد ولف(Big Bad Wolf) به تازگی عنوان جدیدی به نام The Council را معرفی کرده اند. این عنوان یک بازی ماجراجویی اپیزودی و دارای سیستم تاثیر اجتماعی است که برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه های شخصی عرضه می شود.

شخصیت اصلی داستان بازی Louis de Richet، عضو یک انجمن اجتماعی سری است که به جزیره ای خصوصی دعوت شده و هنگام ورود به جزیره مشاهد می کند مجسمه‌های مختلفی از شخصیت‌های معروف دنیا همچون ناپلئون بناپارت و جرج واشینگتون در آن جا وجود دارند. تا به خود می آید متوجه این موضوع می شود که مادر وی گم شده است.

همان طور که اشاره کرده ایم، این بازی دارای ویژگی تاثیر اجتماعی است و همین موضوع گیم پلی این عنوان را با سایر عناوین ماجرایی متفاوت می کند. به بیان ساده تر بازیکنان در هنگام مکالمات می توانند از توانایی و مهارت های شخصیت بازی استفاده کنند، انتخاب های درستی انجام داده تا نتیجه دلخواه خود را در بازی مشاهده کنند. شناخت ضعف‌های روحی و روانی Louis به شما کمک می کند تا انتخاب درستی در بازی انجام دهید.

در بسیاری از بازی‌ها مشاهده می شود که یک انتخاب نادرست باعث کشته شدن فردی و یا نتیجه نامناسبی در همان لحظه می شود اما توجه داشته باشید که در The Council این گونه نخواهد بود و هرگونه تصمیمی که در بازی اتخاذ می کنید، نه همان لحظه بلکه نتایج و عواقب آن به مرور زمان در بازی مشخص می شود. به گفته سازندگان، پانزده مهارت در بازی وجود دارد که به Louis در تصمیم گیری‌های وی کمک می کند. به طور مثال شما باید مهارت و آگاهی وی را در زمینه سیاست و علم غیب افزایش دهید.

اپیزود اول عنوان The Council که The Mad Ones نام دارد در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. شما می توانید تریلر معرفی عنوان The Council و تصاویر منشر شده از این عنوان را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید