گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تصاویری از بروز رسان ۴٫۲ عنوان Final Fantasy XIV منتشر شد

تصاویر
تصاویری از بروز رسان ۴٫۲ عنوان Final Fantasy XIV منتشر شد

بروز‌رسان ۴٫۲ عنوان Final Fantasy XIV در ماه ژانویه در دسترس خواهد بود و حال به تازگی اسکوئر انیکس، ناشر این عنوان، تصاویر جدیدی از آن منتشر کرده است که در این تصاویر، نگاهی خواهیم داشت بر ویژگی‌های جدید بخش داستانی بازی Final Fantasy XIV.

بروزرسان ۴٫۲ عنوان دارای ویژگی‌های جدیدی در بخش داستانی خواهد بود. بار دیگر شاهد بازگشت جنگجویان روشنایی و گروه Scion‌ها به Doma هستیم و مشاهده می کنیم که با شکست Zenos در Ala Mhigo آشوب و آشفتگی‌های این منطقه رو به پایان است اما ظاهرا اتفاق جدیدی در شرق در حال رخ دادن می باشد که می تواند باعث آغاز یک جنگ جدید شود. این بروز‌رسان، شخصیت‌های جدیدی از جمله شخصیت محبوب Gosetsu ،ninja Yugiri و Hien را به بازی اضافه می کند. اگرچه در تصاویر منتشر شده از این بروز‌رسان، شخصیت Yotsuyu را مشاهده نمی کنیم اما مطمئنا بسیاری از طرفداران Final Fantasy XIV علاقه دارند تا دوباره وی را در این عنوان نیز مشاهده کنند.

همچنین در این تصاویر شاهد نبرد با یکی از چهار باس بازی یعنی Byakko هستیم؛ یکی از موجودات مقدسی که از شرق دور محافظت می کند. اطلاعات و جزییات بیشتری از این مبارزه در دسترس نیست و تنها می دانیم که این نبرد در هر دو حالت normal و extreme قابل بازی خواهد بود. شما می توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

                                    

                                   

                                   

عنوان Final Fantasy XIV هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. هنوز تاریخ انتشار دقیق بروز‌رسان ۴٫۲ این عنوان مشخص نیست اما به گفته سازندگان، این بروز‌رسان در ماه ژانویه در دسترس خواهد بود.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت