تصاویر جدید و اطلاعات بسیاری از عنوان Monster Hunter World منتشر شدند

۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳

Capcom اطلاعات بیشتری را از عنوان Monster Hunter World در اختیار طرفداران گذاشت. به تازگی تصاویر جدیدی از بازی Monster Hunter World منتشر شدند که در آن‌ها NPC های جدیدی به نمایش گذاشته شده‌اند. علاوه بر این اطلاعات بیشتری از مراحل ویژه‌ی بازی نیز از تصاویر جدید دریافت شدند. در تصاویر منتشر شده همچنین نیم نگاهی به Guild Card ها خواهید داشت.

پیش از هر چیز نگاهی به NPC های مربوط به دفتر مدیریت پیمایش منابع خواهیم داشت. این دفتر مکانی در شهر مرکزی Astrea است. بازیکنان اغلب برای قبول و ثبت جایزه (Bounty) یا تحویل آیتم‌های درخواست شده باید به این شهر بروند. سردسته‌ی تیم مصالح و مواد یکی از NPC هایی است که با آن سر و کار خواهید داشت. این NPC مسئول توزیع منصفانه‌ی آیتم‌های ارزشمند است. NPC دیگر این دفتر سر دسته‌ی تیم تحقیقات است که وظیفه‌ی پیمایش و تحویل‌ها را به عهده دارد. او یک نابغه است که در برخی مواقع کمی عجیب و غیرعادی رفتار می‌کند. سر دسته‌ی تیم فنی نیز یک مخترع مشهور است که مسئول تجهیزات و ساخت و ساز است.

بعد از NPC ها نوبت به مراحل ویژه و جوایز می‌رسد. یکی از بخش‌های اصلی بازی چالش‌های Bounty است. Bounty ها در Monster Hunter World چالش‌هایی هستند که می‌توانند به آسانی در میان مراحل اصلی شکار انجام شوند. شما می‌توانید همزمان تا شش Bounty را پذیرش کنید. شایان ذکر است که در Monster Hunter World دو نوع Bounty متفاوت وجود دارد که یکی از آن‌ها Priority Bounty و دیگری Delivery Bounty نام دارد؛ با انجام Bounty های Priority بازیکنان به وسایل تسهیل جدیدی دسترسی پیدا می‌کنند.

بازی بازان در Monster Hunter World با مراحل مختلفی سر و کار خواهند داشت. مراحل پیمایشی (Survey Quests) در بازی می‌توانند اهداف مختلفی چون شکار هیولاها یا جمع آوری آیتم‌ها را شامل شوند. مراحل اصلی نیز مراحلی هستند که داستان بازی را پیش خواهند برد. نوع دیگری از مرحله در بازی وجود دارد که مراحل آزاد (Free Quests) نامیده شده‌اند. در این مراحل بازی باز می‌تواند آزادانه به جستجو و اکتشاف در دنیای Monster Hunter World بپردازد. به خاطر داشته باشید که مراحل پیمایشی در شرایط خاصی در دسترس قرار می‌گیرند و به دفعات محدودی قابل بازی هستند اما با این حال جوایز ویژه‌ای برای بازی باز خواهند داشت.

در آخر نیز نگاهی به Guild Card ها خواهیم داشت که به نوعی کارت ویزیت شما به عنوان یک شکارچی است. شما می‌توانید این کارت‌ها را ویرایش و شخصی سازی کنید و وضعیت‌ها و آمار مربوط به خود را در آن لحاظ کنید. این کارت می‌تواند به دیگر بازیکنان فرستاده شود. از مواردی که در این کارت مشاهده می‌شود لقب شما است. بازیکنان همچنین می‌توانند یک متن کوتاه در کارت خود به دلخواه قرار دهند. امکان اضافه کردن علامت و عکس شخصیت خود نیز در این کارت وجود دارد که می‌تواند با تجهیزات، نحوه‌ی ایستادن و حالت چهره شخصی سازی شود. آمار مختلفی هم مثل تعداد دفعات استفاده‌ی یک سلاح، وضعیت مدال‌های شما، تورنمنت‌های مبارزه و غیره نیز می‌توانند در Guild Card شما قرار داده شوند. اگر اخبار این بازی را دنبال کرده باشید حتماً نام Palico Buddy را شنیده‌اید. Palico Buddy موجود دوست‌ داشتنی و کوچکی است که در بازی همواره کنار شما خواهد بود. این موجود تنها برای زیبایی در بازی قرار داده نشده و استفاده هایی از قبیل رام کردن موجودات اندازه‌ی خود و شرکت در برخی مبارازات را دارد. توسعه دهندگان بازی Palico Buddy شما را فراموش نکرده‌اند و جایی در Guild Card را به موجود دوست داشتنی شما اختصاص داده‌اند.

در ادامه می‌توانید تمامی تصاویر جدید منتشر شده توسط Capcom از عنوان Monster Hunter World را مشاهده کنید. برای مشاهده‌ی ویدئو و اطلاعات بیشتر از Monster Hunter World می‌توانید به صفحه‌ی تریلر جدید آن مراجعه کنید که در آن نگاه کامل‌تری به Palico Buddy ها خواهید داشت. همچنین به تازگی آگاه شدیم که باندل پلی استیشن ۴ پرو Monster Hunter World در ژاپن بیش از ۳۳ هزار واحد فروش داشته است و بتای پلی استیشن ۴ آن  روز آینده بار دیگر در دسترس قرار می‌گیرد با این تفاوت که این بار تمامی علاقه‌مندان می‌توانند آن را تجربه کنند.

Monster Hunter World در روز ششم بهمن ماه برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ پخش جهانی خواهد شد. گفته شده است که این بازی دارای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز هست و این نسخه از بازی، پس از انتشار نسخه‌های کنسولی، در تاریخ دیگری منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید