گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: نگاهی به مبارزات شخصیت‌های بسته الحاقی جدید عنوان Fire Emblem Warriors

تریلر
تماشا کنید: نگاهی به مبارزات شخصیت‌های بسته الحاقی جدید عنوان Fire Emblem Warriors

بسته الحاقی جدید عنوان Fire Emblem Warriors امروز عرضه شده که شخصیت‌های جدیدی را به این عنوان اضافه می کند و حال کویی تکمو با همکاری شرکت نینتندو برای آشنایی بیشتر کاربران با مبارزات این شخصیت‌ها، تریلر‌های جدیدی از گیم پلی آن را منتشر ساخته اند.

Fire Emblem Warriors نام جدیدترین عنوان نقش آفرین هک اند اسلش به سبک بازی‌های Musou(مبارزات یک به هزار) است که توسط استودیوی Team Ninja توسعه یافته و کویی تکمو با همکاری شرکت نینتندو این عنوان را در ماه سپتامبر برای کنسول‌های نینتندو ۳دی‌اس جدید و نینتندو سوییچ عرضه کرده اند. حال چندی پیش رسما اعلام شد که بسته الحاقی جدیدی برای این عنوان منتشر می شود که این بسته الحاقی علاوه بر اضافه کردن شخصیت های جدید از جمله Azura ،Oboro و Niles به بازی، شامل ویژگی‌های جدید دیگری نیز خواهد بود که از جمله آن‌ها می توان به نقشه‌های جدید، قابلیت تخریب زره برای شخصیت‌های زن Fire Emblem Fates و کاستوم‌های جدید برای شخصیت‌های مرد و زن Corrin ،Takumi ،Camilla و Azura(کاستوم جانبی وی در تریلر قابل مشاهده است) اشاره کرد.

این بسته الحاقی امروز منتشر شده و حال به تازگی کویی تکمو با همکاری شرکت نینتندو برای آشنایی بیشتر کاربران با مبارزات این شخصیت‌ها، تریلر‌های جدیدی از گیم پلی آن را منتشر ساخته اند که در آن‌ها نگاهی خواهیم داشت به مبارزات شخصیت‌های بسته الحاقی جدید این عنوان و مشاهده می کنیم که آن‌ها به سبک Musou(مبارزات یک به هزار) صد‌ها دشمن کوچک و بزرگ را تکه تکه می کنند. شما می توانید تریلر‌‌های مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

تریلر اول:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر دوم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تریلر سوم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Fire Emblem Warriors هم اکنون برای کنسول‌های نینتندو ۳دی‌اس جدید و نینتندو سوییچ در دسترس است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت