گیفت کارت
گیفت کارت

صدای شما : نتایج نظر سنجی عملکرد و طرز برخورد مدیران : خوب ؟؟

۱۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۴

ما همیشه در مجموعه ی گیمفا سعی داشتیم بهترین برخورد را با مخاطبین عزیز خود داشته باشیم.مسلما کار ما بدون حضور مخاطبین و هواداران بسیار خوبی مثل شما غیرممکن است و ما هدفمان جلب رضایت شماست.چندی پیش نظر سنجی تحت عنوان “عملکرد و طرز برخورد مدیران و نویسنده های سایت را چگونه ارزیابی می کنید ؟” را گذاشتیم که نتایج جالبی بدست آمد.

در این نظرسنجی که یک ماه بر روی سایت قرار گرفت تعداد 683 رای جمع گردید که آمار زیر از آن بدست آمد :

تعداد 284 رای عملکرد و طرز برخورد مسئولین سایت را بسیار خوب ارزیابی کردند و این گزینه بیشترین رای را توانست بدست بیاورد.

تعداد 219 رای به گزینه ی قابل قبول رای دادند که این هم بعد از گزینه ی اول بیشترین آرای جمع شده است و با این حساب تعداد 503 نفر از برخورد و کار مدیران و نویسندگان گیمفا راضی و خشنود هستند.

اما باقی آرا ، تعداد 33 نفر به گزینه ی بد و تعداد 113 نفر نیز به گزینه ی توهین آمیز رای داده بودند که برایمان بسیار بسیار عجیب و در عین حال جالب بوده است.

به هر حال،آرای هر کسی قابل احترام است و ما از 503 نفری که لطف داشته اند و کار ما را خوب ارزیابی کردند تشکر میکنیم و باز هم از کسانی که این عملکرد مارا بد و حتی توهین آمیز میدانند،قدردانی میکنیم و میخواهیم اشکالات و توهین های مارا گوشزد کنند تا بتوانیم اصلاح کنیم.

در نظر سنجی بعدی “صدای شما” که دو روز است بر روی سایت قرار گرفته” به اولین شماره از مجله ی گیمفاپلاس : دیجیتال از 5 چند امتیاز می دهید ؟” را پس از انتشار اولین شماره مجله ی گیمفاپلاس دیجیتال در نظر گرفتیم.منتظر  آرای خوب شما و نظرات مثبتتان هستیم و اگر سخنی دارید در این پست به ما اطلاع بدید.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید