حجم بازی‌های Bayonetta 2 و Bayonetta بر روی نینتندو سوییچ مشخص شد

۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰

هفته گذشته و در جریان رویداد The Game Awards 2017، شرکت نینتندو علاقه‌مندان را با معرفی بازی‌های Bayonetta و Bayonetta 2 برای کنسول نینتندو سوییچ شگفت‌زده کرد. در ماه فوریه سال آینده میلادی، کاربران کنسول نینتندو سوییچ بسته‌ای ویژه که شامل دو بازی Bayonetta 2 و Bayonetta است را دریافت خواهند کرد که به نوعی زمینه را برای عرضه بازی Bayonetta 3 آماده خواهد کرد.

پس از رونمایی رسمی از این دو بازی، اطلاعات و جزئیات آن‌ها در حال منتشر شدن هستند و به تازگی و بر اساس اطلاعات موجود در وب‌سایت ژاپن خرده‌فروشی آمازون (Amazon)، حجم هر دو بازی بر روی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ مشخص شده است.

بر اساس این گزارش، بخش ژاپن آمازون، نسخه نینتندو سوییچ دو بازی Bayonetta و Bayonetta 2 را در وب‌سایت خود لیست کرده که حاوی اطلاعات جالبی است. در ابتدا باید توجه داشت که بازی اول این سری محبوب به عنوان یک بازی جداگانه که قرار است در بازار ژاپن عرضه گردد، ذکر شده است؛ این در حالی است که در جریان رونمایی رسمی از این دو بازی در رویداد The Game Awards 2017 اعلام شد که بازی Bayonetta به صورت دیجیتالی به صورت جداگانه منتشر خواهد شد و نسخه فیزیکی آن همراه با بازی Bayonetta 2 عرضه می‌گردد.

با این حال، بخش ژاپن آمازون بازی Bayonetta را برای نینتندو سوییچ با قیمت ۳۷۵۸ ین معادل ۳۳ دلار آمریکا در وب‌سایت خود قرار داده است و حجم مورد نیاز آن برای نصب بر روی کنسول مورد بحث را ۱۶ گیگابایت عنوان کرده است. در همین گزارش آمده است که بازی Bayonetta 2 برای نینتندو سوییچ ۶۵۴۸ ین معادل ۵۷ دلار آمریکا قیمت دارد و برای نصب آن به ۱۲٫۴ گیگابایت فضای خالی مورد نیاز بر روی کنسول نیاز است.

دو بازی Bayonetta و Bayonetta 2 در تاریخ جمعه ۲۷ بهمن ماه (۱۶ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) در قالب نسخه ویژه‌ای تحت عنوان Special Edition بر روی نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد. این در حالی است که علاقه‌مندان می‌توانند این دو بازی را به صورت جداگانه از طریق فروشگاه الکترونیکی نینتندو موسوم به eShop دریافت کنند. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این دو بازی، چندی پیش کیفیت اجرایی Bayonetta 2 و Bayonetta بر روی کنسول موفق نینتندو سوییچ مشخص شد که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست یابید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید