گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید Total War: Warhammer II در ژانویه منتشر می‌شود

تریلر
تماشا کنید: بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید Total War: Warhammer II در ژانویه منتشر می‌شود

توسعه دهنده‌ی عنوان Total War: Warhammer II، استودیو Creative Assembly، اعلام کرد که فرقه‌ی بعدی این عنوان به زودی در دسترس بازی بازان قرار خواهد گرفت.

Sega و Creative Assembly از آمدن این فرقه‌ی جدید به بازی در ژانویه‌ی سال آینده میلادی خبر دادند. نام فرقه‌ی ذکر شده سلاطین مقبره (Tomb Kings) است. اضافه شدن این فرقه به بازی خبری نبود که طرفداران را شگفت زده کند چرا که سلاطین مقبره تنها فرقه‌ی اصلی و مهمی بود که هنوز به بازی اضافه نشده بود؛ البته که اضافه شدن آن‌ها به بازی امری خوشایند است و قطعاً طرفداران و بازیکنان این بازی از شنیدن این خبر خوشحال هستند. بر خلاف نژادهایی که در اولین قسمت این بازی توسط بسته‌های گسترش دهنده اضافه شده بودند،‌ این فرقه دارای بخش داستانی (Campaign) مجزا نخواهد بود؛ اما چهار لردی که با این فرقه به بازی اضافه می‌شوند به نوعی این ضعف این را جبران می‌کنند. این چهار لرد سِطرای جاودان (Settra The Imperishable)، خالیدا ملکه‌ی ملکه‌ها (High Queen Khalida)، سرکشیش خاطِب و آرخان سیاه (Arkhan the Black) نام دارند. آن‌ها همچنین در کمپین اصلی بازی حضور پیدا خواهند کرد و مراحل و روایت مخصوص خود را خواهند داشت. اگر چیزی بزرگ‌تر از این می‌خواهید آن‌ها همچنین در بخش داستانی Mortal Empires نیز قابل بازی خواهند بود.

این محتوای دانلودی در روز چهارم بهمن ماه ۹۶ منتشر می‌شود و از طریق استیم قابل دسترسی است. Total War: Warhammer II در حال حاضر تنهای برای رایانه‌های شخصی منتشر شده است. توسعه دهندگان در ادامه‌ی اعلام این خبر تریلری از سلاطین مقبره منتشر کردند که در ادامه می‌توانید آن را از گیمفا تماشا کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

12345678910(7 رای, میانگین آرا 9٫86 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت