تماشا کنید: تاریخ انتشار نسخه سوئیچ The Escapists 2 مشخص شد

۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷

استودیوهای Mouldy Toof و Team17 سرانجام اعلام کردند که عنوان The Escapists 2 در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۸ راهی کنسول نینتندو سوئیچ خواهد شد. با تریلر معرفی نسخه سوئیچ بازی همراه گیمفا باشید.

در ماه آگوست سال جاری استودیوهای Mouldy Toof و Team17، عنوان The Escapists 2 را برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر کردند. با توجه به اینکه نسخه سوئیچ بازی در همان زمان معرفی شد، اما هیچگونه تاریخ انتشاری برای آن ذکر نشد. تا به امروز که سازندگان اعلام کردند که عنوان مذکور در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۱ دی) برروی نینتندو سوئیچ عرضه می‌شود.

برای آن دسته از دوستانی که با این بازی آشنایی ندارند باید عرض کنیم که، The Escapists 2 عنوانی است که در آن بازیکنان باید اقدام به فرار از زندان‌های گوناگون کنند. با توجه به اینکه شما مجبور هستید تا به برنامه‌های روزانه زندان پایبند باشید و در عین حال نقشه فرار خود را آماده کنید، بنابراین تجربه آسانی در انتظارتان نخواهد بود. The Escapists 2 شامل حالت‌های محلی و آنلاین است. نسخه سوئیچ بازی نیز از حالت دو نفره آفلاین بصورت تقسیم صفحه (split-screen)، حالت‌های آنلاین چهار نفره و versus (در برابر/ در مقابل) پشتیبانی می‌کند. در حالت versus می‌توانید توانایی‌های خود را به رخ دیگران بکشید و سریعتر از آن‌ها از زندان فرار کنید.

عنوان The Escapists 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. نسخه سوئیچ بازی نیز در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۱ دی) عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر نسخه سوئیچ بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید