گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: نگاهی به قوم مغول‌ها در Civilization VI: Rise and Fall

تریلر
تماشا کنید: نگاهی به قوم مغول‌ها در Civilization VI: Rise and Fall

توکی گیمز (۲K Games) و استودیوی فیراکسیس (Firaxis) در ماه گذشته رسما از اولین بسته الحاقی عنوان Civilization 6 با نام Rise and Fall رونمایی کرده اند. این بسته الحاقی در ماه فوریه منتشر شده و یکی از اقدامی که به بازی اضافه میی شود، قوم مغول و رهبر آن‌ها یعنی چنگیز خان خواهد بود.

بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization 6 علاوه بر گسترش بخش سیاست‌ها و سیستم‌های مربوط به حکومت ها، تمدن، یگان و ساختمان‌های مذهبی جدیدی را به بازی اضافه می کند. یکی از این تمدن‌هایی که به وسیله این بسته الحاقی شاهد آن خواهیم بود، قوم مغول‌ها بوده و رهبر آن‌ها یعنی چنگیز خان است. از جمله قابلیت‌های ویژه قوم مغول می توان به Örtöö اشاره کرد که به بازیکنان اجازه می دهد تا بالافاصله بعد از ساختن مسیر‌های تجاری ساختمان‌های مربوطه را در آن مکان بنا کنند. این موضوع دیدگاه دیپلماتیک شما را نسبت به رهبر کشوری که قصد دارید با آن تجارت کنید را بهبود می بخشد.

تفاوت دیگر قوم مغول‌ها با سایر اقوام به یکی از ساختمان‌های آن ها باز می گردد. مغول‌ها دیگر ساختمانی به نام اصطبل نخواهند داشت بلکه به جای آن ساختمان دیگری به نام  Ordu وجود دارد که تمام یگان‌های سواره نظام از جمله یگان مهم قوم مغول‌ها یعنی Kheshig را می توانید از این طریق آموزش دهید. مزیت مهم ساختمان Ordu این است که یگان سواره نظام Kheshig سرعت حمله خود را به سایر یگان‌ها نیز منتقل می کند. به علاوه رهبر قوم مغول‌ها یعنی چنگیز خان دارای قابلیت ویژه ای به نام Mongol Horde است که باعث افزایش قدرت یگان‌های سواره نظام شده و شانس آن‌ها را برای اسیر کردن یگان‌های سواره نظام دشمن نیز افزایش می دهد. حال به تازگی تریلر جدیدی از بسته الحاقی Rise and Fall منتشر شده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به قوم مغول‌ها در بازی Civilization 6. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بسته الحاقی Rise and Fall عنوان Civilization 6 در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۸(پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶) در دسترس خواهد بود

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت