گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

رویداد The Dawning بازی Destiny 2 فردا آغاز خواهد شد

اخبار بازی ها
رویداد The Dawning بازی Destiny 2 فردا آغاز خواهد شد

چندی پیش استودیو سازنده بازی Destiny 2 یعنی بانجی (Bungie) اعلام کرد که رویداد The Dawning بازی Destiny 2 فردا آغاز خواهد شد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

با نزدیک شدن به تعطیلات سال نو و رویداد بزرگ کریسمس، بازی‌های زیادی حال و هوای خود را به حال و هوای سال جدید تغییر می‌دهند و نشانه‌های سال نو و فصل زمستان در تمامی بازی‌ها دیده می‌شود. پیرامون همین موضوع، بازی Destiny 2 از این موضوع جدا نیست و فردا رویداد The Dawning برای این بازی آغاز خواهد شد. قبل تر و با برگزاری رویداد هالووین، این بازی نسبت به این رویداد بی تفاوت بود اما این بی تفاوتی، سال نو میلادی را شامل نمی‌شود و استودیو بانجی قصد دارد تا حال و هوای زمستانی را به این بازی بیاورد.

در رویداد The Dawning ، دو نقطه اجتماعی بازی یعنی نقاط Farm و Tower حال و هوای زمستانی-برفی به خود گرفته و آیتم‌ها و نشانه‌های سال نو میلادی به همراه تزئینات کریسمس، در این محیط ها به وضوح دیده می‌شود. همچنین بازیکنان می‌توانند در حالت Strikes به دیگر دشمنان خود گلوله برفی پرتاب کنند و به آن‌ها صدمه بزنند. این گلوله‌های برفی موجب خواهند شد تا حرکت دشمنان آهسته تر شود.

در ادامه حالت Mayhem به بازی اضافه خواهد شد که البته حال و هوای سال نو در آن دیده نمی‌شود. برخی آیتم‌های جدید با نام Dawning به بازی اضافه می‌شوند که با انجام ماموریت‌های Crucible و Strikes می‌توانید به آن‌ها دست پیدا کنید. آیتم‌های تازه اضافه شده به این بازی، این قابلیت را دارند که دیگر دوستان شما هدیه داده شوند و می‌توانید آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. فروشگاه Eververse درون بازی، به طور هفتگی تغییر پیدا خواهد کرد و در طول برگزاری رویداد The Dawning، می‌توانید آیتم مورد علاقه و مورد نظر خود را یافت کنید. همچنین یک آیتم جدید با نام Dawning Gift Schematic به بازی اضافه شده است که به کمک آن می‌توانید هدیه مورد نظر خود را با معیار های مورد قبول خود بسازید و آن را یکی از دوستان خود هدیه دهید.

رویداد The Dawning از فردا یعنی ۲۸ آذر ماه مصادف با ۱۹ دسامبر، به صورت سه هفته متوالی برگزار خواهد شد و در نهایت در تاریخ ۹ ژانویه مصادف با ۱۹ دی ماه، به اتمام خواهد رسید.

در ادامه می‌توانید تصاویر جدیدی را در رابطه با این رویداد مشاهده کنید:

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

ADS

نظرات

  1. Atlas cloud گفت:

    از آخرین the downing که تو destiny 1 تو rise of iron بود منتظرش بودم

    2Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت