گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Pac-Man Championship Edition 2 Plus برای نینتندو سوییچ معرفی شد

بازی Pac-Man Championship Edition 2 Plus برای نینتندو سوییچ معرفی شد

امروز، شرکت باندای نامکو اعلام کرد که عنوان Pac-Man Championship Edition 2 با یک نام جدید، یعنی با نام Pac-Man Championship Edition 2 Plus برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

امروز در نشست خبری شرکت باندای نامکو، اخبار زیادی از عناوین مختلف این شرکت به گوش رسید که یکی از آن‌ها، خبر انتشار بازی Pac-Man Championship Edition 2 Plus برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ بود. طبق اطلاعات این شرکت، بازی نام برده شده در تاریخ ۲۲ ماه فوریه سال ۲۰۱۸ تنها به صورت دیجیتالی روی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

بازی Pac-Man Championship Edition 2 Plus شامل ویژگی‌هایی مانند مود همکاری (Co op) دو نفره خواهد بود که در آن دو بازی‌باز می‌توانند با انتخاب دو جوی کان به تجربه بازی بپردازند. اگر یکی از بازی‌بازان به وسیله روح‌ها اسیر شد، بازی‌باز دیگر می‌تواند نسبت به آزادی و نجات دوست خود اقدام کند. تصاویر جدیدی از نسخه نینتندو سوییچ بازی منتشر شده اند که می‌توانید در انتهای مطلب آن ها را مشاهده کنید.

عنوان  Pac-Man Championship Edition 2 Plus قطعا می‌تواند یک بازی خوب و به جا برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ باشد. این بازی در ابتدا در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شد و حال، قرار است در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرد. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از نسخه سوییچ بازی را در زیر تماشا کنید:

12345678910(1 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت